Piektdiena, 17. septembris

Vera, Vaira, Vairis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Ādaži

Ādažos uguns noposta ģimenes māju

Ādažos uguns noposta ģimenes māju 16

7. jūnijā īsi pirms plkst. 20.00 ģimeni, kura saimnieko Ozolu ielas namā Ādažos, satricinājis negaidīts dzīves pavērsiens, stāsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Huligānisms, nepakļaušanās un bēgšana: Ādažos vīrietis trīs reizes dienas laikā nonāk policijas rokās

Huligānisms, nepakļaušanās un bēgšana: Ādažos vīrietis trīs reizes dienas laikā nonāk policijas rokās 3

Ādažos, svinot garās brīvdienas vietējais iedzīvotājs pa dienu pamanījās divas reizes sastapties ar policistiem. Acīmredzot, ar diviem jau minētajiem soda protokoliem bija par maz un pievakarē viņš izdomāja sēsties pie sava braucamrīka stūres un pavizināties pa centra ielām. Vadīt automašīnu taisni, nepārkāpjot ātruma un citus ceļu satiksmes noteikumus viņam traucēja stiprs reibums.

Covid-19 krīze: Ādažu vidusskola pilnībā pāriet uz mācībām attālināti

Covid-19 krīze: Ādažu vidusskola pilnībā pāriet uz mācībām attālināti

Pat ja bērndārznieki un mazāko klašu skolēni varēs turpināt klātienē apmeklēt izglītības iestādes, ir skaidrs, ka daudzviet Covid-19 uzliesmojumi to visu ļoti apgrūtina. Tā piemēram, infekcijas uzliesmojuma skartā Ādažu vidusskola pilnībā pāriet uz mācībām attālināti. Neklātienē visiem skolēniem būs jāmācās vismaz divas nedēļas. Lēmums pieņemts, jo slimības izplatība skolā kļuvusi nekontrolējama.

Bruņotie spēki piedāvā 1000 vakanču Ādažos

Bruņotie spēki piedāvā 1000 vakanču Ādažos 4

Patlaban Sauszemes spēku Mehanizētajā kājnieku brigādē Ādažos ir pieejamas brīvas darbavietas līdz pat 1000 Latvijas pilsoņu 170 dažādās specialitātēs, informēja Aizsardzības ministrijas Preses nodaļā.

Saeima atbalsta pilsētas statusa piešķiršanu Koknesei, Iecavai, Ādažiem, Mārupei un Ķekavai

Saeima atbalsta pilsētas statusa piešķiršanu Koknesei, Iecavai, Ādažiem, Mārupei un Ķekavai 3

Saeima šodien saistībā ar administratīvi teritoriālās reformas (ATR) veikšanu atbalstīja ieceri, ka no nākamā gada 1. jūlija pilsētas statusu piešķirs Koknesei un Iecavai, savukārt Ādaži, Mārupe un Ķekava par pilsētām kļūs no 2022. gada 1. jūlija, aģentūrai LETA apstiprināja atbildīgās ATR komisijas priekšsēdētājs Artūrs Toms Plešs (AP).

Neadekvāts vīrietis Ādažos ar elektrošoku biedē bērnus

Neadekvāts vīrietis Ādažos ar elektrošoku biedē bērnus 5

Pavisam nesen Ādažos tvarstīts neadekvāts vīrietis, kas pie kāda bērnudārza apsaukāja mazgadīgus bērnus un tos biedēja ar elektrošoku. Lai noķertu un aizturētu pārgalvi, policistiem nācās saukt papildspēkus un rīkot pakaļdzīšanos.

Ādažos sāk "Laimas" jaunās ražotnes būvniecības pēdējo posmu

Ādažos sāk "Laimas" jaunās ražotnes būvniecības pēdējo posmu 31

Trešdien Ādažos pie topošās “Laimas” ražotnes iemūrēta laika kapsula, kas sevī glabās vēlējumus no rūpnīcas atbalstītājiem un sadarbības partneriem, iezīmējot pēdējo ražotnes būvniecības posmu, lai šā gada otrajā pusē ēku nodotu ekspluatācijā.