Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 26. jūnijs

Ausma, Inguna, Ingūna, Inguns, Ausmis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Izvairies no represīvām vadības metodēm. Ja tavā pakļautībā strādā citi cilvēki, izvēlies tikai demokrātisku vadības stilu. Ja darbojies radošajās sfērās, vari pievērst savai darbībai vajadzīgo cilvēku uzmanību.

Horoskops vērsim

Fantāzijas mājos tavā nemierīgajā dvēselē. Daudzsološie sapņi gan neiegūs konkrētas aprises, tomēr sniegs iekšēju mierinājumu. Tu vilcināsi laiku, lai neķertos klāt kādas būtiskas problēmas risināšanai.

Horoskops dvīņiem

Šodien ir liela varbūtība, ka sastapsies ar nesapratni, apzinātu vai nejaušu negodīgumu vai līdzīgām izpausmēm. Juridiskie vai reliģiskie jautājumi var kļūt par tavu un partneru strīdu iemesliem.

Horoskops vēzim

Praktisko uzdevumu risināšana šodien nedrīkst nomākt radošos centienus. Ja nepievērsīsi uzmanību detaļām, nāksies pie uzdevumiem atkārtoti atgriezties, tāpēc apbruņojies ar pacietību un skaties uz lietām ar mākslinieka acīm.

Horoskops lauvai

Mēģināsi apvienosi taupīgumu un dzīšanos pēc dzīves labumiem. Vai tev lieliski izdosies tos sintezēt, parādīs laiks. Nepārkāp dabiskuma un viegluma robežas, lai aktivitātes nepārvērstos farsā.

Horoskops jaunavai

Kāda vīzija vai apcerīga doma tevi nelaidīs vaļā visas dienas garumā. Neapspied šo domu, bet centies izpētīt, kāpēc tā tevi vajā. Šodien ir īstais laiks, lai iedziļinātos kāda notikuma, stāsta vai projekta vēsturē.

Horoskops svariem

Šodien darījumus vajadzētu kārtot ar rakstisku dokumentu starpniecību un, pēc iespējas, izvairīties no vārdiskām vienošanās formām. Tavu labsajūtu var ietekmēt veselības stāvoklis un atmosfēra mājās.

Horoskops skorpionam

Šodien meklēsi netradicionālus risinājumus parastām sadzīviskām situācijām, bet visi līdzekļi mērķu sasniegšanai nebūs vienlīdz labi. Pievērs uzmanību tam ko tu ēd vai dzer, jo pastāv iespēja iedzīvoties nelabā dūšā.

Horoskops strēlniekam

Šodien būs vēlēšanās vai nu pārspīlēt, vai nenovērtēt dažādu problēmu iespējamību. Abas šīs galējības norāda uz tavu iekšējo nepārliecinātību kādā jautājumā. Attiecību jomā labāk ieņem pasīvā gaidītāja pozīciju.

Horoskops mežāzim

Šodien nevajadzētu savus spēkus izšķiest maznozīmīgos darbos, bet gan pievērsties lieliem sociāliem vai radošiem projektiem. Sadarbība ar neformālām organizācijām un interešu klubiem var nodrošināt plašu darbības lauku nākotnē.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tevi pārņems atvieglojuma un iekšēja miera sajūta. Lēnu garu apdarīsi ikdienas darbus, kamēr prāts kavēsies pie nedaudz romantiskākiem dzīves aspektiem.

Horoskops zivīm

Neskatoties uz to, kā attīstās šodienas notikumi, atradīsi sabiedrotos un saskatīsi nākotnes perspektīvas. Izturies dabiski un parādi visiem savas pārliecības priekšrocības.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
900 sekundes

900 sekundes

900 sekundes - populārs, vairākkārt apbalvots un bieži citēts rīta ziņu raidījums kanālā LNT. Ēterā katru darba dienas rītu no pulksten 6.00. Raidījumu vada - Kristīne Garklāva, Oskars Priede, Arta Skuja, Tālis Eipurs.

Doties uz filmu sadaļu
Vairākus izglābtos ronēnus vedīs uz Serbiju un Ukrainu

Vairākus izglābtos ronēnus vedīs uz Serbiju un Ukrainu 1

Divi no pavasarī izglābtajiem ronēniem – Jūrmala un Tūjiņš – piektdien dosies ceļā uz Serbijas galvaspilsētas Belgradas zooloģisko dārzu, bet vēl divus pēc Jāņiem transportēs uz Ukrainu, to apliecināja Rīgas Zooloģiskā dārza direktors Ingmārs Līdaka.

Uzzini, kādus augus labāk nepīt Jāņu vainagā

Uzzini, kādus augus labāk nepīt Jāņu vainagā 2

Dabīgās pļavas Latvijā ir vienas no apdraudētākajām biotopu grupām. To platības pēdējo 50 gadu laikā strauji samazinās. Tāpēc ir tik svarīgi tās saglabāt un ņemt to vērā arī, gādājot ziedus Jāņu vainagiem.

Zinātnieki skaidro, kāpēc suņi "smaida"

Zinātnieki skaidro, kāpēc suņi "smaida" 1

Pētnieki noskaidrojuši, ka suņiem ap acīm ir attīstījušies īpaši muskuļi. Tie ļauj savilkt tādas grimases, kas krietni palielina suņa izredzes no saimnieka saņemt noskatīto kārumu.

Par britu premjera vietu sacentīsies Džonsons un Hants

Par britu premjera vietu sacentīsies Džonsons un Hants 1

Balsojumi par Lielbritānijas nākamo premjerministru iegājuši finiša taisnē – pēc piecām nobalsošanām parlamenta deputātu vidū britu Konservatīvās partijas biedriem būs jāizvēlas starp bijušo ārlietu ministru Borisu Džonsonu un pašreizējo ārlietu ministru Džeremiju Hantu.

Jaunie mākslinieki un sievietes cietumā tiek pie balvas

Jaunie mākslinieki un sievietes cietumā tiek pie balvas

Sievietes ieslodzījumā un mākslas skolas audzēkņi radījuši unikālu projektu un guvuši atzinību, saņemot starptautisku universālā dizaina balvu. Neparastajā projektā audzēkņi gleznoja ieslodzītās sievietes, vadoties tikai no anonīmi saņemtām vēstulēm.