Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 26. augusts

Natālija, Tālija, Broņislavs, Broņislava

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Jo augstāk bangos emocijas, jo graujošāka to iedarbība uz tavām attiecībām. Šodien sacentīsieties, kuram pareizāks dzīves uzskats, skaitīsiet pārkāptos baušļus un mērīsieties vērtībām.

Horoskops vērsim

Ja aizrausies ar savu plānu slavināšanu, vari sapīties savu ilūziju valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes un pieturies pie durvju kliņķa. Vairies no nepatiesas informācijas un no skaudīgiem cilvēkiem.

Horoskops dvīņiem

Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Izmanto savu draugu un paziņu loku, ja sāc lūkoties pēc jauna virziena savā dzīvē. Nodomus realizē nekavējoties un daudz nemeditējot.

Horoskops vēzim

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi draugi var radi var neierasties uz saplānotajām pusdienām vai vakariņām tāpēc lūko pēc alternatīva varianta.

Horoskops lauvai

Pamēģini nomainīt sadzīves laika grafiku. Tas attiecas gan uz tavu personīgo rutīnu plānojumu, gan tuvinieku dienas kārtību. Nesamierinies ar mazumiņu, bet izrādi lielāku interesi par grūti realizējamām iespējām.

Horoskops jaunavai

Fiziskās enerģijas būs daudz, lai izpaustos darbībā, bet vārdu spēks var ārdīt pretinieka sabūvētos nocietinājumus. Vairies no negatīvas informācijas, kas var saindēt tavu iekšējo pasauli.

Horoskops svariem

Ļoti aktīvi lūkosies pēc iespējas kaut ko izmainīt savā sadzīvē, bet šis praktiskās materiālistiskās nodarbes vajadzētu nedaudz atlikt, jo šodien ieteicams vairāk nodarbināt prātu - smelties jaunas zināšanas un iedvesmas.

Horoskops skorpionam

Brīnišķīga diena, lai nodotos pašizglītošanās un dzīves izziņas procesiem. Interesanti un iedvesmojoši cilvēki var pavērt skatu uz vēl nebijušām lietām tavā dzīvē.

Horoskops strēlniekam

Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar lielo informācijas bagāžu. Īpaši gaidīts būsi draugu sabiedrībā. Novēro laukumu un tikai tad iesaisties divdomīgās situācijās.

Horoskops mežāzim

Izmanto šo laiku, lai apgūtu jaunas teritorijas vai satiecies ar cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik daudz jaunu zināšanu un enerģijas sasmelsies.

Horoskops ūdensvīram

Mēģini paskatīties uz saviem ieradumiem sadzīvē kā arī uz attiecībām no cita skatupunkta. Varbūt ir pienācis laiks pārdomāt savu vietu dzīvē, lūkot virzienu, kurš jāizvēlas, par patiesību un maldiem.

Horoskops zivīm

Instinktīvi sajutīsi pareizo virzienu, lai atgrieztos uz platā dzīves lielceļa. Apzināti un atbildīgi sagatavojies jebkuram pienākumam un neieslīgsti šaubās par savu nekompetenci. Vari nopietni aizrauties ar kādu garīgo praksi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
900 sekundes

900 sekundes

900 sekundes - populārs, vairākkārt apbalvots un bieži citēts rīta ziņu raidījums kanālā LNT. Ēterā katru darba dienas rītu no pulksten 6.00. Raidījumu vada - Kristīne Garklāva, Oskars Priede, Arta Skuja, Tālis Eipurs.

Doties uz filmu sadaļu
Itālijā mēģinās veidot jaunu valdību

Itālijā mēģinās veidot jaunu valdību

Itālijā vismaz pagaidām nebūs parlamenta ārkārtas vēlēšanas. Prezidents Serdžo Matarella devis partijām laiku līdz otrdienai, lai vienotos par vairākuma valdības izveidi.

Godinās akcijas "Baltijas ceļš" 30. gadadienu

Godinās akcijas "Baltijas ceļš" 30. gadadienu

UNESCO “Pasaules atmiņas” dokumentālā mantojuma sarakstā iekļautajam “Baltijas ceļam” šodien – 30. Lai akcentētu šā notikuma nozīmīgumu un vēsturisko lomu, visās trīs Baltijas valstīs paredzēta virkne pasākumu.

Bordāns saskata mēģinājumus JKP "izspiest" no valdības

Bordāns saskata mēģinājumus JKP "izspiest" no valdības

Tieslietu ministrs, Jaunās konservatīvās partijas (JKP) līderis Jānis Bordāns saskata mēģinājumus viņa vadīto politisko spēku “izspiest” no valdības, to, runājot par nākamā gada budžeta veidošanu, Bordāns apstiprināja intervijā LNT raidījumā “900 sekundes”.

Tramps nesamierinās ar Dānijas atteikumu pārdot Grenlandi

Tramps nesamierinās ar Dānijas atteikumu pārdot Grenlandi 11

ASV prezidents Donalds Tramps nevar rimties saistībā ar Dānijas atteikumu pārdot Grenlandi. Pēc tam, kad premjerministre Mete Fredriksena noraidīja ASV vēlmi, nodēvējot to par absurdu, Tramps atcēla ieplānoto vizīti uz Dāniju. Taču trešdien ASV prezidents veltīja pārmetumus Fredriksenai par nepareizu attieksmi, nodēvējot Dānijas premjerministri par nejauku.

Merkele dod cerību Īrijas robežas jautājuma atrisināšanai

Merkele dod cerību Īrijas robežas jautājuma atrisināšanai

Ar nelielu cerību stariņu no savas vizītes Vācijā mājās var atgriezties Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons. Viens no lielākajiem strīdus iemesliem starp Lielbritāniju un Eiropas Savienību (ES) “Brexit” jautājumā ir: ko darīt ar Īrijas un Ziemeļīrijas robežu.

Pilotu akadēmijā rudenī gaidāms pirmais izlaidums

Pilotu akadēmijā rudenī gaidāms pirmais izlaidums

Šoruden par gaisa kuģa kapteiņiem kļūs pirmie “airBaltic” Pilotu akadēmijas absolventi. Programma izveidota, lai nodrošinātu aviokompāniju ar, galvenokārt, pašmāju pilotiem, jo – gan Latvijā, gan pasaulē šobrīd ir izteikts šīs profesijas pratēju trūkums.

Aptauja: sabiedrība vērtē ministru līdz šim paveikto

Aptauja: sabiedrība vērtē ministru līdz šim paveikto

Jau vairāk kā 200 dienu savus pienākumus veic Krišjāņa Kariņa vadītā valdība. LNT rīta raidījuma “900 sekundes” rīcībā ir jaunas aptaujas dati par to, kuru ministru darbu iedzīvotāji vērtē vispozitīvāk un ar kuru – nav apmierināti.

81 diena okeānā - Kārlis Bardelis airu laivā turpina ceļu apkārt pasaulei

81 diena okeānā - Kārlis Bardelis airu laivā turpina ceļu apkārt pasaulei

81 diena – tik ilgs laiks okeānā bija jāpavada Kārlim Bardelim, kurš ar airu laivu devās no Tuvalu salas uz Papua-Jaungvineju. Tas patiesībā ir tikai viens no vairākiem posmiem. Kopumā ceļotājs no Latvijas Klusajā okeānā pavadījis jau vairāk nekā gadu. Ņemot vērā vējus un straumes, Kārlis tālāk plāno doties Āzijas, nevis Austrālijas virzienā.