Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. decembris

Alvīne

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi šo apkārtējo apstākļu ievibrēto noskaņojumu. Veidojot jaunās pazīšanās galvenokārt vadīsies pēc fiziskās pievilcības, tomēr tas nenozīmē, ka šīm savienībām nav potenciāla izveidoties par kaut ko nopietnāku.

Horoskops vērsim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darba attiecībās. Visi tavi darbi vai paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops dvīņiem

Kabatā, bankas kontā vai kopējās naudas burciņā notiekošais būs tavu rūpju galvenais iemesls. Lai gan sāk parādīties gaisma tuneļa galā, sajūtu līmenī vēl nevaldīs miers. Uzticies kādam, lai kliedētu iekšējo sasprindzinājumu.

Horoskops vēzim

Nu ļoti jūtīga un ievainojama šodien izrādīsies tava iekšējā pasaule. Bet būsi apveltīts ar šarmantu romantismu, kas tevi padarīs neatvairāmu un arī viegli pieejamu cilvēkiem, kuri apelēs pie tavas žēlsirdības un palīdzības.

Horoskops lauvai

Attiecībās pieaugs savstarpējās pievilkšanās spēks un šim magnētismam būs sarežģīti vai pat neiespējami pretoties. Simpātiju izpausmes tiks realizētas caur jutekliskumu un vēlmi pēc pieskārieniem.

Horoskops jaunavai

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas fundamentālās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops svariem

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt un kādas var būt sekas. Tavs iznāciens var izrādīties nelaikā un nevietā.

Horoskops skorpionam

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus vietām, kur notiek aizkadra cīņas un mērīšanās ar varas atribūtiem.

Horoskops strēlniekam

Neliedz kādam dzīves gudrākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Mēģināsi demonstrēt savu unikalitāti pārsteidzot pat tos, kuri tevi pazīst vēl no smilšu kastes laikiem.

Horoskops mežāzim

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds finansiāls vai morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neķeries pie darbiem, kur nepieciešama precizitāte un koncentrēšanās spējas. Tavas novājinātās atbildības sajūtas dēļ, palaidīsi darbiņus pašplūsmā tāpēc nebūvē ilūziju gaisa pilis.

Horoskops zivīm

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj maldu idejām tevi vilināt un turies pie realitātes kā pie dzīvības eliksīra.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
900 sekundes

900 sekundes

900 sekundes - populārs, vairākkārt apbalvots un bieži citēts rīta ziņu raidījums kanālā LNT. Ēterā katru darba dienas rītu no pulksten 6.00. Raidījumu vada - Kristīne Garklāva, Oskars Priede, Arta Skuja, Tālis Eipurs.

Doties uz filmu sadaļu
Mazuļu "bums" Rīgas zoodārzā; ķengurēns Manilla jābaro mākslīgi

Mazuļu "bums" Rīgas zoodārzā; ķengurēns Manilla jābaro mākslīgi 1

Parasti mēdzam stāstīt par citu pasaules valstu zoodārziem, kas piedzīvo “mazuļu bumu”. Tomēr šoreiz tas skāris Rīgas Zooloģisko dārzu – vairākas dzīvnieku saimes kļuvušas krietni kuplākas, jo ģimenes pieaugums sagaidīts dzeloņcūku, lemuru, lamu un arī ķenguru ģimenēs.

Dānijā arestēti 20 cilvēku par līdzdalību terorismā

Dānijā arestēti 20 cilvēku par līdzdalību terorismā

Dānijas drošības iestādes paziņojušas par vērienīga terorakta novēršanu savā valstī. Policija vairākos reidos visā valstī arestējusi aptuveni 20 cilvēku, kuri tiek turēti aizdomās par līdzdalību islāmistu terorismā.

Lielbritānijā notiek pēdējo desmitgažu svarīgākās vēlēšanas

Lielbritānijā notiek pēdējo desmitgažu svarīgākās vēlēšanas 1

Būt vai nebūt “Brexit” – uz šo jautājumu ceturtdien atbildēs Lielbritānijas vēlētāji, taču – iespējams. Lielbritānijā notiek parlamenta pirmstermiņa vēlēšanas, kas ir nozīmīgākās šai valstij pēdējo desmitgažu laikā, un to centrālais jautājums – vai Lielbritānijai izstāties no Eiropas Savienības.

Kariņš: Lemberga nokļūšana "Magņitska" sarakstā ir graujoša; šis ir stāsts par korupciju valstī

Kariņš: Lemberga nokļūšana "Magņitska" sarakstā ir graujoša; šis ir stāsts par korupciju valstī 2

“Ir jāsaprot, ka šis ir stāsts par korupciju, par korupciju valstī. Mēs zinām, ka ilgstoši dzīvojam apstākļos, kur, varētu teikt, tas likums, kas it kā attiecas uz visiem, tomēr neattiecas uz visiem visos gadījumos,” ASV piemērotās sankcijas Ventspils mēram Aivaram Lembergam un ar viņu saistītajām organizācijām raidījumā “900 sekundes” komentēja premjerministrs Krišjānis Kariņš.

”Eņģeļi pār Latviju” šogad aktualizēs arī diabēta problēmu

”Eņģeļi pār Latviju” šogad aktualizēs arī diabēta problēmu

Labdarības akcija ”Eņģeļi pār Latviju” šogad aktualizē arī diabēta problēmu. Zināms, ka vairāk nekā 11 000 cilvēku kolektīvā iesniegumā Saeimā aicina valsti rast iespēju kompensēt izdevumus par nepārtrauktās glikozes monitorēšanas sistēmas iegādi bērniem, kuriem ir pirmā tipa cukura diabēts. Valsts atbilde gan vēl jāgaida.

Ziemassvētku laiks: kā top rotājumi no porcelāna?

Ziemassvētku laiks: kā top rotājumi no porcelāna?

Kad dienas ir visīsākās un saule mūsu platuma grādos ir pavisam reta viešņa, mākslinieki dara visu iespējamo, lai garos ziemas vakarus padarītu gaišākus. Ar saviem darbiem Latvijas keramiķe Aira Lesiņa, kuras Ziemassvētku rotas no porcelāna aizceļojušas pat līdz Britu karaļnamam, šoziem pievērsusies gaismekļu veidošanai no šā izsmalcinātā materiāla.

Venēcija cīņu ar plūdiem cer uzvarēt ar iespaidīgi dārgām barjerām

Venēcija cīņu ar plūdiem cer uzvarēt ar iespaidīgi dārgām barjerām

Itālijas kanālu pilsētā Venēcijā plūdu novēršana un to seku likvidēšana pēdējā laikā ir ļoti aktuāls temats, galu galā, pilsēta pirms vairākām nedēļām piedzīvoja lielākos plūdus pusgadsimta laikā. Tomēr iespaidīgā un tikpat iespaidīgi dārgā plūdu barjeru sistēma būs gatava tikai pēc diviem gadiem, lai gan iedzīvotājus arī par šo termiņu māc šaubas.

Krievija sportistu diskvalifikāciju sauc par histēriju

Krievija sportistu diskvalifikāciju sauc par histēriju 1

Liela uzmanība pirmdien bija pievērsta Lozannai. Tur Pasaules antidopinga aģentūra uz četriem gadiem diskvalificēja Krieviju, aizliedzot tai piedalīties pasaules lielākajos sporta notikumos. Šāds lēmums tika prognozēts iepriekš, līdzīgi kā Krievijas politiķu reakcija uz to.

Zelenskis un Putins vienojas par pilnīgu pamieru Ukrainā

Zelenskis un Putins vienojas par pilnīgu pamieru Ukrainā 4

Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska un Krievijas prezidenta Vladimira Putina pirmā tikšanās klātienē, kas notika pirmdien Parīzē, vēlu vakarā noslēgusies ar vienošanos par pilnīga pamiera panākšanu Ukrainas austrumos līdz šā gada beigām un jaunu spēku atvilkšanu no konflikta zonām līdz 2020. gada martam.