Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 18. decembris

Lelde, Sarmis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien nokāp no situācijas pavēlnieka troņa, nebīdi savu viedokli un nepamāci citus kā dzīvi dzīvot, bet uzsūc visu iespējamo informāciju, kas vēlāk riktīgi noderēs.

Horoskops vērsim

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem par to, kā darbi darāmi. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai.

Horoskops dvīņiem

Šajā dienā pieņem visus uzaicinājumus un ielūgumus, lai situācijai spontāni mainoties, tu nepaliktu autsaidera statusā. Rēķinies ar iespēju, ka kāds no taviem kolēģiem var sarīkot ne visai patīkamu konfrontāciju.

Horoskops vēzim

Šī ir viena no dienām, kad izpaudīsies tavi noskaņojumi un darīsi visu iespējamo, lai viss noritētu pa tavam prātam. Iegribas un rīcība būs tev vien izprotami. Būs interesanti, jo spēsi notiekošajā noķert kaifu.

Horoskops lauvai

Sapratīsi, ka ne visus līdzcilvēkus vari paņemt ar savu caururbjošo skatienu un pārliecināšanas spējām. Būs arī reāli jāpastrādā. Vakarā izvēlies brīvību un vairāk laika velti pats sev.

Horoskops jaunavai

Sen pārbaudītie un zināmie dāvanu gādāšanas principi šodien var izrādīties īpaši uzticami salīdzinājumā ar virtuālajā vidē pieejamajām metodēm, tāpēc parūpējies par mājīguma un prieka avotu visiem, kuri tev līdzās.

Horoskops svariem

Būs jāpielāgojas citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tavas kārtis un plānus sajauks vēl vairāk. Iespējams iekulsies mulsinošā situācijā dēļ šaubām vai vienkārši nespējas izšķirties pa kuru ceļu stūrēt.

Horoskops skorpionam

Būsi gatavs pieslēgties visiem jautājumiem – tajos piedalīties, apspriest, apskatīt, izpētīt. Neko nopietnu nevarēsi uzsākt un novest līdz galam dēļ nepastāvīgā noskaņojuma. Mēģini aptvert neiespējamo, varbūt izdosies.

Horoskops strēlniekam

Tev dārgo cilvēku labsajūta var izrādīties svarīgāka par tavām neizpaustajām vēlmēm un ilgām, tāpēc nedaudz upurēsies un pielāgosies. Gan jau pats zini savas rīcības motivāciju.

Horoskops mežāzim

Šodien atsakies no pieraduma visu pārraudzīt un no pedantisku plānu izstrādes katram gadījumam. Ļauj visam notikt vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem.

Horoskops ūdensvīram

Ja pats nevēlēsies, neviens tevi nepiespiedīs ievērot noteikumus un standarta procedūras svētku rūpēšanā. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot, bet darīsi kā pats gribēsi un gribēsi neapdomīgi.

Horoskops zivīm

Vēlēšanās būs dzīvotspējīgas, ja pats piedalīsies to realizēšanā. Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi aizkustinošu pasākumu. Būs iespēja paskatīties uz sevi un savām attiecībām attālināti, citu acīm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
900 sekundes

900 sekundes

900 sekundes - populārs, vairākkārt apbalvots un bieži citēts rīta ziņu raidījums kanālā LNT. Ēterā katru darba dienas rītu no pulksten 6.00. Raidījumu vada - Kristīne Garklāva, Oskars Priede, Arta Skuja, Tālis Eipurs.

Lestenes baznīca ieguvusi jaunas un greznas lustras

Lestenes baznīca ieguvusi jaunas un greznas lustras

Lestenes baznīcas jaunie gaismekļi darināti Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma studentu rokām ar fonda ”Namejs” finansiālu atbalstu, un jaunās lustras ir kārtējais, svarīgais posms Lestenes baznīcas atjaunošanā.

Kazāks: Latvijas ekonomika šogad pieauga negaidīti strauji

Kazāks: Latvijas ekonomika šogad pieauga negaidīti strauji

Šogad Latvijas ekonomika augusi negaidīti strauji, taču nākamajā gadā iekšzemes kopprodukta (IKP) pieauguma temps samazināsies līdz 3-3,5%, vairāk pietuvojoties ilgtermiņā uzturamai izaugsmei, piektdien intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja Latvijas Bankas padomes loceklis Mārtiņš Kazāks.

"Jaunā Vienotība" šodien sāks konsultācijas par valdības veidošanu

"Jaunā Vienotība" šodien sāks konsultācijas par valdības veidošanu 4

Vai politiskie spēki būs sekojuši premjerministra amata kandidāta Krišjāņa Kariņa aicinājumam un “kara cirvjus” spējuši aprakt? Darbu pie jaunās valdības veidošanas šodien sāks mazākā Saeimas frakcija – “Jaunā Vienotība”, uzsākot divpusējas konsultācijas ar visām Saeimā ievēlētajām labējām partijām.

Drosmīgi puiši no Aizputes radījuši "Kailendāru" un izaicina citas mazpilsētas

Drosmīgi puiši no Aizputes radījuši "Kailendāru" un izaicina citas mazpilsētas 8

Kalendārs ar kailām, jaunām meitenēm ir tikpat ierasts kā kalendārs ar dabas skatiem. Tā uzskata Aizputē, kur kalendāru pasaulei ir dots spēcīgs izaicinājums. Jauni un stalti Aizputes puiši, sabildējoties visai atklātās fotogrāfijās, izdevuši 2019. gada kalendāru, kas reti kuru atstājis vienaldzīgu. Tā puiši nolēmuši popularizēt dzīvi laukos un izaicināt kādu citu mazpilsētu.

Meja iztur savas partijas uzticības balsojumu

Meja iztur savas partijas uzticības balsojumu

Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja izturējusi viņas Konservatīvajā partijā ierosināto neuzticības balsojumu par viņu kā partijas līderi un premjeri. Viņa paliks amatā, turpinot sarunu maratonu ar Eiropas līderiem par izdevīgākiem “Brexit” noteikumiem.

Kontaktbirža Jelgavā raisa lielu mājražotāju interesi

Kontaktbirža Jelgavā raisa lielu mājražotāju interesi

Jelgavā pirms Ziemassvētkiem par tradīciju kļuvusi amatnieku un mājražotāju tikšanās jeb kontaktu birža. Atvedot līdzi savus ražojumus un arī izgudrojumus šajā tirdziņā, daudzi dalībnieki vienas dienas laikā atrod gan jaunas iespējas, gan sadarbības partnerus.

Aptauja: kurām partijām, pēc iedzīvotāju domām, nevajadzētu būt jaunajā valdībā?

Aptauja: kurām partijām, pēc iedzīvotāju domām, nevajadzētu būt jaunajā valdībā? 7

Iniciatīvu jaunās valdības veidošanā gatava uzņemties “Jaunā Vienotība” – tā paziņojis politiskā spēka priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš. Neoficiāli tiek pausts, ka koalīcijas kodolu varētu veidot “Attīstībai/Par!”, Jaunā konservatīvā partija, Nacionālā apvienība un “Jaunā Vienotība”. Vēl nav skaidrs, kāda turpmāk varētu būt Zaļo un zemnieku savienības un “KPV LV” loma jaunajā valdībā.