Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. oktobris

Gaits, Karīna, Gaitis

Horoskops aunam

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops vērsim

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops dvīņiem

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vēzim

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops lauvai

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops jaunavai

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops svariem

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops skorpionam

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

Horoskops strēlniekam

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops mežāzim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops ūdensvīram

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops zivīm

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

900 sekundes

900 sekundes - populārs, vairākkārt apbalvots un bieži citēts rīta ziņu raidījums kanālā LNT. Ēterā katru darba dienas rītu no pulksten 6.30. Raidījumu vada - Kristīne Garklāva, Mārtiņš Daugulis, Arta Skuja, Tālis Eipurs.

Rīgas Zooloģiskajam dārzam – 105!

Rīgas Zooloģiskajam dārzam - 105! 5

Rītdien, 14. oktobrī, Rīgas Nacionālais Zooloģiskais dārzs svinēs 105 gadu jubileju. Lai arī sasniegtais vecums ir cienījams, salīdzinoši tas ir uzskatāms par jaunu, jo pirmie publiskie zooloģiskie dārzi Eiropā tika izveidoti jau 9. gadsimtā.

Māņticības plašā izplatība nav nekāda labā zīme

Māņticības plašā izplatība nav nekāda labā zīme

Ir piektdiena, 13. datums. Melns kaķis šķērso ceļu, izbiris sāls un vēl virkne daudz, dažādu māņticību Latvijas iedzīvotājiem nav svešas. Ir dažādi skaidrojumi, kā dažādie ticējumi radušies un kāpēc cilvēki tiem tic vai netic. Taču māņticībai ir negatīva ietekme gan individuālajai attīstībai, gan arī kopumā sabiedrības labklājībai!

Acu ārsti ceļ trauksmi: vecāki savus bērnus pie viedtālruņiem sāk pieradināt jau no zīdaiņu vecuma

Acu ārsti ceļ trauksmi: vecāki savus bērnus pie viedtālruņiem sāk pieradināt jau no zīdaiņu vecuma 9

Saudzēt savas un savu tuvinieku acis aicina ārsti, jo šodien ir starptautiskā redzes diena. Gandrīz 300 miljoniem cilvēku pasaulē ir problēmas ar redzi, bet bieži vien tās var pamanīt laikus. Tikmēr acu ārsti visā pasaulē ceļ trauksmi – bērni arvien vairāk laika pavada viedierīcēs un tas nākotnē var būtiski ietekmēt redzi. No cik mēnešu vecuma Latvijas zīdaiņi kļūst par pastāvīgiem viedtālruņa lietotājiem?

Ekskluzīvs ieskats Latvijas Pasta marku kolekcijā

Ekskluzīvs ieskats Latvijas Pasta marku kolekcijā

Šajā nedēļā visās Pasaules pasta savienības dalībvalstīs, tostarp arī Latvijā, tiek svinēta Pasaules pasta diena. Tas ir liels notikums visiem pastmarku kolekcionāriem. Izrādās markas kolekcionē un mainās ar tām ne tikai individuāli filatēlisti, bet arī Latvijas Pastam ir dažādu valstu marku kolekcija.

Katalonija negaidīti “iesaldē” neatkarības pasludināšanu

Katalonija negaidīti "iesaldē" neatkarības pasludināšanu

Šodienas centrālā ziņa visā pasaulē ir Katalonijas lēmums attiecībā uz neatkarības pasludināšanu. Reģiona līderis paziņojis, ka Katalonijai ir jāpasludina neatkarība, tomēr šis solis jāatliek, lai sekmētu dialogu ar Madrides valdību.