Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 22. februāris

Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops vērsim

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops dvīņiem

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vēzim

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops lauvai

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops jaunavai

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgus placī. Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops svariem

Šodien ir varena iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

Horoskops skorpionam

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops strēlniekam

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops mežāzim

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops ūdensvīram

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops zivīm

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
900 sekundes

900 sekundes

900 sekundes - populārs, vairākkārt apbalvots un bieži citēts rīta ziņu raidījums kanālā LNT. Ēterā katru darba dienas rītu no pulksten 6.00. Raidījumu vada - Kristīne Garklāva, Oskars Priede, Arta Skuja, Tālis Eipurs.

Aptauja: iedzīvotāji novērtē Rīgas ielu stāvokli

Aptauja: iedzīvotāji novērtē Rīgas ielu stāvokli 1

Bedrainās Rīgas ielas pēdējās nedēļās ir viens no tematiem, ko apspriež gan medijos un sociālajos tīklos, gan pašā Rīgas domē. LNT rīta raidījuma “900 sekundes” rīcībā ir jaunas aptaujas dati par to, kā iedzīvotāji vērtē galvaspilsētas ielu stāvokli un – vai tas pēdējo piecu gadu laikā, viņuprāt, ir būtiski mainījies.

Lauksaimniekiem pieejams savdabīgs pakalpojums - "īpašo uzdevumu" aitu ganāmpulks

Lauksaimniekiem pieejams savdabīgs pakalpojums - "īpašo uzdevumu" aitu ganāmpulks

Šajā pavasarī Latvijas lauksaimniekiem pieejams īpašs pakalpojums – mobilais ganāmpulks. Saimniekiem, kuru īpašumā ir pļavas ar saglabātu augu dabisko daudzveidību, iespējams pieteikties Latvijas Dabas fonda (LDF) ganāmpulkam. Fonda speciālisti sola atvest lopus un pļavu noganīt tā, lai saimniekam pļavas apkopšanā savas pūles vairs nebūtu jāiegulda.

Rēzeknē zīmēti kaķi kļuvuši par interneta hitu

Rēzeknē zīmēti kaķi kļuvuši par interneta hitu 1

Jaunietis no Rēzeknes – Ainārs Olūtnieks -, zīmējot kaķus, kļuvis par īstu “Instagram” zvaigzni. Pirms vairāk nekā pusotra gada puisis nolēma katru dienu uzzīmēt vismaz vienu kaķi un ievietot to sociālā tīkla kontā. Tagad viņa darbi priecē vairāk nekā 100 000 sekotāju visā pasaulē.

Saeimu aicina atcelt dāsnās kompensācijas deputātiem

Saeimu aicina atcelt dāsnās kompensācijas deputātiem 5

Daļa Latvijas iedzīvotāju aicinājusi atcelt kompensācijas Saeimas deputātiem, kuri atkārtoti netiek ievēlēti parlamentā. Par iespējamajām izmaiņām dāsnajā kompensāciju sistēmā otrdien spriedīs Valsts pārvaldes komisijas deputāti.

ES pastiprina sankcijas pret Krieviju

ES pastiprina sankcijas pret Krieviju 1

Pastiprinās spiediens pret Krieviju un tās īstenotajiem starptautisko tiesību pārkāpumiem. Saistībā ar agresiju Ukrainas austrumos un nesenajiem notikumiem Kerčas šaurumā Eiropas Savienības ārlietu ministri pirmdienas vakarā Briselē vienojušies piemērot jaunas sankcijas Krievijai.

Darbību pēkšņi pārtrauc britu lidsabiedrība "flybmi"

Darbību pēkšņi pārtrauc britu lidsabiedrība "flybmi"

Līdz “Brexit” datumam – 29. martam – vēl vairāk nekā mēnesis, bet jau pagājušajā nedēļas nogalē vairāki cilvēki cieta no sekām, ko radījusi neskaidrība par Lielbritānijas nākotnes attiecībām ar Eiropas Savienību.

Daugavpilī piketēs pret pilsētas domi

Daugavpilī piketēs pret pilsētas domi 2

Politiskās kaislības nerimst arī Latvijas otrajā lielākajā pilsētā Daugavpilī. Tur pirmdien paredzēts mītiņš, kurā tiks pieprasīta domes atlaišana un ārkārtas vēlēšanu rīkošana.