Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

8. marts

''Man ir tieksme bieži iemīlēties.'' Dzintars Čīča intervijā par jaunajām attiecībām, dzīvi divās valstīs un lielo 8. marta šovu

''Man ir tieksme bieži iemīlēties.'' Dzintars Čīča intervijā par jaunajām attiecībām, dzīvi divās valstīs un lielo 8. marta šovu 2

Mūziķis Dzintars Čīča šobrīd atrodas Anglijā, kas jau vairākus gadus ir viņa galvenā mājvieta darba dēļ, taču jau pavasarī tradicionāli atgriezīsies Latvijā muzicēt. Šogad viņa īpašais koncerts gaidāms zīmīgā dienā – 8. martā Latviešu biedrības nama Lielajā zālē. Sarunā ar Skaties.lv mākslinieks atklāj, ko viņam pašam nozīmē Sieviešu diena un sievietes vispār, kāds šobrīd ir paša attiecību statuss un sniedz dāmām vērtīgus padomus, ar ko sanāks un ar ko nesanāks savaldzināt savu izredzēto.

8. marta horoskops dāmām: ko zvaigznes vēsta par katru daiļā dzimuma pārstāvi

8. marta horoskops dāmām: ko zvaigznes vēsta par katru daiļā dzimuma pārstāvi

Klāt 8. marts – diena, kad pasaulē pastiprināta uzmanība tiek pievērsta daiļajam dzimumam. Katras sievietes individuālais zvaigžņu raksts jeb horoskops nosaka ne tikai viņas tēla mozaīku, bet arī parāda, kā sieviete mīl, kad un kāpēc viņa piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Par visu plašāk uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā apkopojumā!

Andris Brīnums brīdina vīriešus 8. martā

Andris Brīnums brīdina vīriešus 8. martā

Lai ari 8. martā ierasts atzīmēt Starptautisko sieviešu dienu un godināt dāmas ar ziediem, populārās blices ”Duets Sandra” dibinātājs Andris Brīnums, kura šovi šajā datumā ”uz izķeršanu”, vēlas pabrīdināt vīrus – ir sievietes, kuras par apsveikumiem apvainosies!

"Sieviešu dienā pārskaitiet ziedus, neatejot no kases!" Mīlnieks vīlies, pērkot tulpes populārā veikalā

"Sieviešu dienā pārskaitiet ziedus, neatejot no kases!" Mīlnieks vīlies, pērkot tulpes populārā veikalā 13

Sieviešu dienas priekšvakarā, gatavojoties mīļotās sveikšanai, vīrietis veikalā ”Depo” Rīgā iegādājas tulpju iepakojumu, kurā jābūt 10 ziediem. Nepatīkamu pārsteigumu piedzīvo mājās – izsaiņojot tulpes, atskārst, ka tās ir vien astoņas. ”Vēlos aicināt vīriešus – saskaitiet ziedu daudzumu, neatejot no kases!” stipro dzimumu uzrunā vīlies mīlnieks.

Justs sievietes sveic ar ritmisku hitu latviešu valodā

Justs sievietes sveic ar ritmisku hitu latviešu valodā

Mūziķis Justs īsu brīdi pirms sava debijas albuma izdošanas izdevis jaunu dziesmu ”Uz palodzes”. Skaņdarbs plašākai uzmanībai tiek nodots 8. martā, tādēļ skatuves mākslinieks to velta visām Latvijas sievietēm Starptautiskajā sieviešu dienā.

Naktī uz 8. martu no ziedu veikala Ulbrokā nozagtas visas rozes

Naktī uz 8. martu no ziedu veikala Ulbrokā nozagtas visas rozes 3

Šorīt, 8. martā, Ulbrokas ziedu kioska darbinieki, ierodoties darbā, konstatēja, ka šajā tirdzniecības vietā ir notikusi ielaušanās. Pa nakti pagaidām nenoskaidroti ļaundari bija uzlauzuši kioska durvis un nozaguši visas rozes, kas bija piegādātas īpaši 8. martam. Pārējos ziedus ļaundari gan nebija ņēmuši.

VIDEO: Rīgas meitenes uz ielas negaidīti pārsteidz kāda Latvijā zināma grupa...

VIDEO: Rīgas meitenes uz ielas negaidīti pārsteidz kāda Latvijā zināma grupa... 1

Mēs visi zinām šo grupu, jo uz skatuves muzicē jau vairākus gadus, bet tās līderi daudzi atpazīst arī kā ļoti labu ielu vingrotāju, kā arī raidījuma Kinomānija kādreizējo vadītāju. Tieši tā – runa ir par grupu Gain Fast, kura ar Kasparu Zlidni priekšgalā dienu pirms 8. marta jeb Starptautiskās sieviešu dienas devās Rīgas ielās, lai apsveiktu mūsu mīļās meitenes.

Desmit iedvesmojošākās feministes pasaules vēsturē

Desmit iedvesmojošākās feministes pasaules vēsturē

Cīņa par sieviešu līdztiesību jeb feminisma kustība aizsākās 20.gadsimta sākumā. Kopš tā laika feminisms ir izmainījis iepriekš valdošos uzskatus daudzās dzīves sfērās, sākot no kultūras līdz likumdošanai.