Pirmdiena, 20. septembris

Guntra, Ginters, Marianna

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

2021. gada Pasaules čempionāts hokejā

Karogu sāga: Latvijas Hokeja federācija bažījas par attiecībām ar IIHF nākotnē

Karogu sāga: Latvijas Hokeja federācija bažījas par attiecībām ar IIHF nākotnē 25

Drosmīgu rīcību demonstrējusi Rīgas jaunā vadība, izturot Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) spiedienu. Baltkrievijas karoga nomaiņa nu rezultējusies ar visas federācijas simbolikas noņemšanu. Tiesa, nav zināms, kā hokeja aprindās tas atsauksies uz valsts tēlu nākotnē un vai Latvija maz kādreiz var cerēt uz vēl kāda čempionāta rīkošanu.

Staķis pēc IIHF prezidenta pieprasījuma novāks čempionāta un organizācijas karogus, bet Baltkrievijas vēsturisko karogu atstās

Staķis pēc IIHF prezidenta pieprasījuma novāks čempionāta un organizācijas karogus, bet Baltkrievijas vēsturisko karogu atstās 124

Rīgas mērs Mārtiņš Staķis pēc Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) pieprasījumu viņam novākt čempionāta un IIHF karogus, ja Baltkrievijas vēsturiskā karoga vietā pilsētviedē atkal netiks izkārti sarkani-zaļie Baltkrievijas karogi, nolēmis nesekot IIHF pieprasījumam un tomēr atstāt Baltkrievijas vēsturisko karogu, viņš informē sociālajos tīklos.

Kalvītis atklāj, cik varētu maksāt biļetes uz pasaules hokeja čempionāta spēlēm

Kalvītis atklāj, cik varētu maksāt biļetes uz pasaules hokeja čempionāta spēlēm 2

Lai pirms pasaules hokeja čempionāta spēlēm varētu pārbaudīt skatītāja Covid-19 statusu – pārslimojis vai pilnībā vakcinēts -, pie spēļu arēnām pārbaudi varētu nodrošināt speciāla kompānija, norādījis Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Aigars Kalvītis. Tāpat viņš norādījis, ka biļetes uz čempionāta spēlēm varētu izmaksāt no 100 eiro.

Atbalstīt komandu arī ārpus hokeja halles: Latvijas izlases uzticīgie fani ir gatavi pasaules čempionātam

Atbalstīt komandu arī ārpus hokeja halles: Latvijas izlases uzticīgie fani ir gatavi pasaules čempionātam 2

No piektdienas Rīgā, sākoties pasaules čempionātam hokejā, Latvijas līdzjutēji ieplānojuši vairākus pasākumus hokeja svētku atklāšanai. Sākumā fani dosies pie Brīvības pieminekļa, bet pēc tam godinās viņsaulē aizgājušos hokeja spēlētājus. Par to, kā īsti šoreiz notiks līdzi jušana šī čempionāta spēlēm, vēl īsti nav zināms. Pie viena no pieredzējušākajiem līdzjutējiem viesojās arī “900 sekundes”.

Saeima sāk lemt par klātienes skatītājiem hokeja čempionātā

Saeima sāk lemt par klātienes skatītājiem hokeja čempionātā

Ar Jaunās konservatīvās partijas un “KPV LV” vairāku deputātu atbalstu izskatīšanai Saeimas komisijā nodots opozīcijas priekšlikums, lai Pasaules čempionātu hokejā klātienē atļautu vērot tiem, kuri ir pilnībā vakcinēti, izslimojuši Covid-19 vai var uzrādīt negatīvus analīžu rezultātus, vēsta TV3 Ziņas.