Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 19. septembris

Verners, Muntis

Horoskops aunam

Jebkurā situācijā parādīsi sevi no visprofesionālākās un nevainojamākās puses. Izcila protokola un situācijas pārzināšana tavās rokās ieliks laimīgās kārtis. Pirkumi un visāda citāda mandele arī ies no rokas.

Horoskops vērsim

Radošā iedvesma tevi atvērs skaistuma uztverei un palīdzēs ielikt un izteikt savas sajūtas darbos. Saskarsmē ar darba kolēģiem un sabiedrotajiem, nekautrējies runāt par savām šaubām attiecībā uz kādu darba jautājumu.

Horoskops dvīņiem

Šodien tev ir jāizsver visi par un pret pirms pieņem kādu lēmumu vai paraksti kādu vienošanos. Finansiālu apsvērumu vadīts neiesaisties darījumos, pirms neesi izpētījis visus iespējamos notikumu attīstības variantus.

Horoskops vēzim

Šodien tev nāksies samazināt ātrumu attiecībā uz materiālo labumu sasniegšanu, tomēr nevajag krist arī otrā galējībā un ekonomēt uz lietām, kuras nodrošina tavu labsajūtu un veselību.

Horoskops lauvai

Izdosies viss, kas tiek darīts no sirds un ar pienācīgu atbildības sajūtu. Izrādi svarīgajiem un vajadzīgajiem cilvēkiem uzticību, dāvā uzmanību un sapratni. Viss notiks viegli un nebūs īpaši jāpūlas, lai tiktu saprasts un novērtēts.

Horoskops jaunavai

Ierasti raitajai saskarsmei un spējai atrast un uzrunāt vajadzīgos cilvēkus šodien iespējami kavēkļi. Uzskati to par iespēju, kurā iegūsti laiku, lai kaut ko svarīgu apdomātu.

Horoskops svariem

Šodiena sola panākumus aktivitātēs, kuras pavadīs veselīga pašironija un paškritika. Profesionālās intereses vari realizēt tikai sadarbībā. Atbalstot kolektīvos lēmumus stiprināsi savu pozīciju un palielināsi izredzes karjeras veidošanai.

Horoskops skorpionam

Šodien savus panākumus svērsi un mērīsi tikai ar materiālām mērauklām. Raizes par finansiālo stāvokli tevi sasaistīs un neļaus izpausties tavai vispusīgajai personībai.

Horoskops strēlniekam

Jutīsies pilnīgi pašpietiekams un pašapmierināts. Tavs noskaņojums piesaistīs vajadzīgos cilvēkus un tie parūpēsies par lieliskām iespējām profesionālajā sfērā. Visveiksmīgākie darījumi risināsies ārpus biroja sienām.

Horoskops mežāzim

Izmanto šo dienu, lai sakārtotu un pārgrupētu kādu attiecību modeli. Ja tev ir sajūta, ka draugs vai partneris tevi nenovērtē, izrādi savu ieinteresētību un uzticību. Vari mierīgu sirdi aicināt noskatīto simpātiju uz randiņu. Noraidījums nesekos.

Horoskops ūdensvīram

Nu tad šodien ir īstā diena, lai parūpētos par saviem kontiem, makiem vai tev uzticētajiem uzkrājumus. Izvēlies drošas un pārbaudītas finanšu institūcijas vai uzticamus kompanjonus. Veiksmīgi vari investēt arī savos personīgajos mērķos.

Horoskops zivīm

Šodien neveic nekādas nepārdomātas darbības ar nodomu parādīt kāds tu izcils vai neaizstājams. Lieki. Vienīgais, par ko tev šodien ir jārūpējas, lai neizjauktu savu iekšējo līdzsvaru un harmoniju.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

13. Saeimas vēlēšanas

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

"Partijas atbrauc tikai pirms velēšanām." Kāds ir Latgales vēlētāju noskaņojums?

"Partijas atbrauc tikai pirms velēšanām." Kāds ir Latgales vēlētāju noskaņojums?

Savs viedoklis par solīto un izdarīto, vairāk gan – neizdarīto, ir arī cilvēkiem Latvijas reģionos. Tie, kas viesojušies Latgalē vairāk nekā vienu reizi, zina, – kad runas iegriežas par politiku, šā novada ļaudis parasti aizsvilstas un ir gatavi “ar mietiem iet uz Rīgu”. Kāds noskaņojums pirms Saeimas vēlēšanām ir zilo ezeru zemē, šonedēļ skaidroja “LNT Ziņu Top 10”.

Veselības aprūpe, demogrāfija un pensijas. Ko sola partijas savās programmās?

Veselības aprūpe, demogrāfija un pensijas. Ko sola partijas savās programmās?

Lielākas pensijas un lētākas zāles, krietni lielākas algas mediķiem un gruntīgi pabalsti jaunajiem vecākiem – tas atrodams garajā priekšvēlēšanu solījumu sarakstā. Tā kā reti kuram iznāks laika iepazīties ar idejām, mēs turpinām noskaidrot, kuri politiskie spēki plāno šīm vajadzībām tērēt daudz vairāk, kuriem ir apjausma, cik tas izmaksās un kā šo naudu nopelnīt, un kuri ir gatavi tikko iedarbināto veselības apdrošināšanas sistēmu atcelt jau nākamajā dienā pēc ievēlēšanas Saeimā?

Politoloģe: Partijas manipulē ar reitingiem

Politoloģe: Partijas manipulē ar reitingiem 1

Vai, izdarot izvēli vēlēšanās, būtu jāpievērš uzmanība arī partiju reitingiem? Politologi atzīst, ka politiskie spēki pirms vēlēšanām cenšas manipulēt ar socioloģisko aptauju datiem, tāpēc aicina vēlētājus aptauju datus izvērtēt piesardzīgi.

PMLP vēlētāju apliecības sāks izsniegt 25. septembrī

PMLP vēlētāju apliecības sāks izsniegt 25. septembrī 10

Latvijas balsstiesīgie iedzīvotāji, kuri šobrīd kā savu vienīgo personu apliecinošo dokumentu izmanto personas apliecību, 13. Saeimas vēlēšanām nepieciešamās vēlētāja apliecības varēs saņemt Pilsonības un migrācijas pārvaldes (PMLP) nodaļās no 25. septembra, informēja PMLP.

Ušakovs pārmet Rinkēvičam rupju aģitācijas traucēšanu, ministrs to nosauc par "priekšvēlēšanu psihozi"

Ušakovs pārmet Rinkēvičam rupju aģitācijas traucēšanu, ministrs to nosauc par "priekšvēlēšanu psihozi" 5

Sociāldemokrātiskā partijas ”Saskaņa” valdes priekšsēdētājs Nils Ušakovs ir vērsies tiesībsargājošajās institūcijās, lūdzot izvērtēt ārlietu ministra Edgara Rinkēviča rīcību. Ušakovs uzskata, ka ministrs ir pārkāpis savas pilnvaras, izsakot draudus un cenšoties kavēt ”Saskaņas” demokrātisku priekšvēlēšanu kampaņu ārvalstīs.

Vai es drīkstu balsot Saeimas vēlēšanās, ja man ir tikai ID karte?

Vai es drīkstu balsot Saeimas vēlēšanās, ja man ir tikai ID karte? 7

13. Saeimas vēlēšanas nav aiz kalniem. Savas balsi par izvēlēto partiju varēs atdot vēlēšanās, kas norisināsies 6. oktobrī, taču ko darīt, ja vienīgais personu apliecinošais dokuments ir personas ID karte un pasi šobrīd nav iespējas atjaunot? Vai balsot varēs arī ar ID karti?