Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 16. jūnijs

Justīne, Juta

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Darāmajā rodi prieku, bet arī neaizmirsti par saprātu. Prātam šodien jāļauj kontrole pār jūtu izpausmēm, lai nenoslīktu pēkšņās vēlmēs un vilinājumos, kuri var aizvest tevi neceļos.

Horoskops vērsim

Ir pienācis brīdis uzlabot savas dzīves mikroklimatu un tavos spēkos ir iepilināt zemeņu vitamīnu devu nedaudz ierūsējušajā mehānismā. Tikai nepārspīlē, bet centies apjaust pieļaujamās robežas.

Horoskops dvīņiem

Šodien būsi atvērts jūtīgumam. Arī romantisma līmenis asinīs pārsniegs pieņemto normu. Tomēr galvu un visu, kas tajā nezaudēsi – ļoti labi apzināsies, ar kuriem cilvēkiem vēlies dalīties sajūtās un kurus nelaidīsi savu enerģiju laukā.

Horoskops vēzim

Šodien atļaujies būt egoists un pašlabuma meklētājs. Visu, ko pasāksi, dari to sava prieka, labsajūtas un baudas gūšanai. Neskatoties uz vitālo nepieciešamību sevi palutināt, kontrolē savu izdevumu plūsmu, lai Līgo laikā nenāktos pārāk cieši savilkt jostu.

Horoskops lauvai

Šodien nekautrējies no ekscentriskiem gājieniem. Piesaistīsi tikpat iztrakoties gribošu cilvēku uzmanību. Kopā baudīt būs jautrāk. Tikai uzmanīgi ar izklaidi uz ūdens citiem stimulējušiem preparātiem!

Horoskops jaunavai

Šodien tavā dzīvē viss pa skaisto un ar garīguma piedevu. Pērc skaistas lietas, baudi skaistu cilvēku sabiedrību. Necenties eksperimentēt un nemeklē neordināro. Skaistums rodams vienkārša estētikā.

Horoskops svariem

Šodien zvaigžņu stāvoklis iesaka nepārpūlēties un neaiziet galējībās. Visā ievēro mēru un apdomā galu. Ar galu domājams – tavas sajūtas pēc pārmērībām. Tātad visus priekus, baudas, kārdinājumus mēra robežās.

Horoskops skorpionam

Partnerattiecībās valdīs vēlme izcelties un lielākais prieka avots būs spēja padižoties ar tavu mīļoto cilvēku. Šodien tev ir iespējas izklāstīt savus svētku dienu plānus un tālākās vasaras nodomus ļoti uzstājīgā garā.

Horoskops strēlniekam

Šodien vari iznesties un palielīties mīļoto un draugu pulkā ar savām izcilajām viesību saimnieka prasmēm. Demonstrēsi arī praktiskās iemaņas. Neslēp sveci zem pūra un padalies ar savu pieredzi.

Horoskops mežāzim

Šī nav tā labākā diena, lai dzītos pēc neordinārā un neapgūtā, tomēr nekas tev neliedz baudīt dzīvi tradicionālā izpratnē. Izmanto tās priekšrocības, kas tev pieejamas.

Horoskops ūdensvīram

Ja nevarēsi mieru un harmoniju atrast mājās, prieku meklēsi ārpus tās. Tevi saistīs miermīlīgi noskaņoti un atslābināti sarunbiedri. Ja rodas iespēja, velti laiku mākslas un saulrieta baudīšanai.

Horoskops zivīm

Šodiena piemērota, lai savā vai mīļoto labā kaut paveiktu ko neaizmirstamu un visādi citādi iedvesmojošu. Palutini savus un tuvinieku sajūtu receptorus. Neizmirsti par lietām, kam ir dziļāka pievienotā vērtība, lai jūsu kopā būšanai piešķirtu dziļumu un jēgu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

13. Saeimas vēlēšanas

Doties uz filmu sadaļu
Tieslietu ministram Jānim Bordānam pārmet Latvijas reputācijas graušanu

Tieslietu ministram Jānim Bordānam pārmet Latvijas reputācijas graušanu 13

Ceturtdien Saeimā visvairāk tika locīts tieslietu ministra Jāņa Bordāna (JKP) vārds. Opozīcijas deputāti kaismīgi kritizēja viņa pirms pāris nedēļām ārvalstu diplomātiem izplatīto vēstuli. Tajā skaidrojot jautājumu par kriminālvajāšanai izdoto partijas biedru Juri Jurašu, tieslietu ministrs sūrojās par tiesiskuma trūkumu Latvijā. Opozīcija uzskata, ka tas grauj valsts reputāciju.

Saeimu aicina atcelt dāsnās kompensācijas deputātiem

Saeimu aicina atcelt dāsnās kompensācijas deputātiem 5

Daļa Latvijas iedzīvotāju aicinājusi atcelt kompensācijas Saeimas deputātiem, kuri atkārtoti netiek ievēlēti parlamentā. Par iespējamajām izmaiņām dāsnajā kompensāciju sistēmā otrdien spriedīs Valsts pārvaldes komisijas deputāti.

Jurašs pagaidām nenoliks deputāta mandātu

Jurašs pagaidām nenoliks deputāta mandātu

Ar Saeimas lēmumu kriminālvajāšanai izdotais deputāts Juris Jurass (JKP) pagaidām neplāno nolikt Saeimas deputāta mandātu, jo, viņaprāt, tas nav aktuāls jautājums, kamēr viņa lieta vēl atrodas prokuratūrā. To deputāts atzina LNT Ziņām.

Labklājības ministre šķietami sapinusies melos: VID esot izbeidzis pārbaudi viņas vīra firmā, taču VID to noliedz

Labklājības ministre šķietami sapinusies melos: VID esot izbeidzis pārbaudi viņas vīra firmā, taču VID to noliedz 19

Jaunā Labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV), šķiet, sapinusies melos. Ministre trešdien paziņoja, ka Valsts ieņēmumu dienests veicis pārbaudi viņas vīra uzņēmumā, un runas par tur maksātām aplokšņu algām neesot apstiprinājušās. Tikmēr VID ministres teikto noliedz – pārbaudes šajā firmā vēl nemaz nav sāktas. 

Jurašs apsver iespēju nolikt Saeimas deputāta mandātu

Jurašs apsver iespēju nolikt Saeimas deputāta mandātu

Pēc Saeimas balsojuma par deputāta Jura Juraša (JKP) izdošanu kriminālvajāšanai, parlamentārietis vairs nedrīkstēs piedalīties Saeimas sēdēs un pilnvērtīgi pildīt savus pienākumus vismaz līdz lietas iztiesāšanas beigām. Jurašs šodien atzina, ka apsver iespēju nolikt Saeimas deputāta mandātu.