Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 25. jūnijs

Milija, Maiga

Horoskops aunam

Turi vēsu prātu un neļaujies visādiem ātras baudas kārdinājumiem. Kārdinošās spēlītes un mahinācijas galu galā izvērsīsies tukšos solījumos un iztērētā enerģijā.

Horoskops vērsim

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem. Ja būsi dzīvības pilns un izrādīties gribošs, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai.

Horoskops dvīņiem

Tavas domas sāk atgūt dzīvīgumu un optimismu. Fiksē un pieraksti savas idejas, jo dažas no tām kļūs par pamatu kādam jaunam sākumam. Centies darīšanas kārtot pēc iespējas neformālā vidē.

Horoskops vēzim

Šodien mazliet sāks atlaist tā lielā kņada un vēlme visur paspēt, kas bija pārņēmusi iepriekšējās dienās. Varēsi mierīgu prātu pagulēt zālē un nekur nesteidzoties pētīt mākoņus.

Horoskops lauvai

Pielāgoties apkārtējiem varētu būt apgrūtinoši, īpaši ja esi ar noslieci uz inertumu un pārāk lojāls saviem ieradumiem un principiem. Pirms deklarē, ko negribi, apsver visas iespējamās gribēšanas.

Horoskops jaunavai

Veiksmīgs situācijas līklocis, var novest pie nožēlojamām kļūdām un otrādi. Ja vēlies izdevību noturēt, rīkojies ātri un drosmīgi. Dzīves pieredze tev palīdzēs atrast līdzsvaru starp pielāgošanos un izaicinājumu.

Horoskops svariem

Saskarsmē neslēpies ēnā, bet paspīdi ar savu erudīciju un atjautību. Pielāgošanās spējas un saprašanās ar līdzcilvēkiem reizēm iegūs nedaudz avangardiski māksliniecisku nokrāsu.

Horoskops skorpionam

Tev būs tā laime atrasties uzmanības centrā un darbībā gribēsies un arī vajadzēs parādīt savas personības spilgtākās un krāsainākās šķautnes. Domubiedru lokā tavi prātojumi būs lielā cieņā.

Horoskops strēlniekam

Šodien izpaudīsies emocionalitāte apvienojumā ar vēlmi izcelties un paspīdēt. Sadzīvē gribēsies un arī vajadzēs parādīt savas personības iejūtīgo un samierniecisko pusi.

Horoskops mežāzim

Vairāk viegluma un spilgto krāsu uzvedībā padarīs tevi neatvairāmu. Izrādi draudzīgumu, sapratni un esi relaksēts attiecībās ar svešiniekiem. Kopumā nebūs viegli saņemties un iekļauties dienas atslābinātajā rutīnā.

Horoskops ūdensvīram

Aktīva iesaistīšanās sabiedrībā notiekošajā var noderēt nākotnes veidošanā. Mēģināsi sakārtot savas prioritātes vai sākt kaut ko no nulles. Šodien uzsāktajām attiecībām varētu būt daudz sološs turpinājums.

Horoskops zivīm

Jo krāsaināka tava personība, jo vairāk iegūsi. Sadzīvē vajadzēs paradīt savas personības spilgtākās un patīkamākās šķautnes, kas tev neļaus palikt vienam pēcjāņu emocionālajā kritienā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

13. Saeimas vēlēšanas

Politiskās reklāmas pirms vēlēšanām oficiāli vēlas izvietot arī paši politiķi, viņu radinieki un pašvaldības

Politiskās reklāmas pirms vēlēšanām oficiāli vēlas izvietot arī paši politiķi, viņu radinieki un pašvaldības 1

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šoreiz saņēmis vairāk reklāmas pakalpojumu sniedzēju izcenojumu nekā pirms iepriekšējām Saeimas vēlēšanām. No saņemtajiem izcenojumiem redzams, ka politiskās reklāmas savos īpašumos vēlas izvietot arī politiķi, viņu radinieki un pašvaldības, liecina apkopotā KNAB informācija.

Kūtris piekritis vēlēšanās startēt no ZZS saraksta

Kūtris piekritis vēlēšanās startēt no ZZS saraksta

Saeimas deputāts Gunārs Kūtris, kurš šajā parlamenta sasaukumā pārstāvēja Ingunas Sudrabas partiju, “piekritis piedāvājumam” 13. Saeimas vēlēšanās kandidēt no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) saraksta, aģentūrai LETA apliecināja pats politiķis.

NA kā premjera amata kandidātu izvirzījusi Robertu Zīli

NA kā premjera amata kandidātu izvirzījusi Robertu Zīli

Nacionālās apvienības (NA) “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK valde izlēmusi 13. Saeimas vēlēšanās par Ministru prezidenta amata kandidātu izvirzīt Eiropas Parlamenta (EP) deputātu Robertu Zīli, informē politiskā spēka pārstāve Dace Kalniņa.