Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 17. novembris

Hugo, Uga, Uģis

Horoskops aunam

Šodien uzmanības un kritiķa gars būs tavs pavadonis. Ņemot vērā šodienas īpaši kritisko skatu, vari pārskatīt kādus dokumentus vai rediģēt tekstus. Neviena kļūdiņa neizspruks sveikā.

Horoskops vērsim

Būsi nobriedis galīgā lēmuma pieņemšanai par cilvēkiem un jautājumiem, kas tevi pēdējā laikā visvairāk ir nodarbinājuši. Gaidīsi īsto brīdi un netradicionālu veidu kā to pasniegt.

Horoskops dvīņiem

Sirds afērās un mīlestības pinekļos jābūt godīgam un atbildīgam. Jātur solījumi un jāuzņemas atbildība. Skaidra valoda noņems nevajadzīgo aizdomu, aizvainojumu un neuzticēšanās plīvuru.

Horoskops vēzim

Piedalies kādā sen plānotā, unikālā pasākumā, kas ļaus atslēgties no mājas lietām un pat palīdzēs atšķetināt vienu otru domu mezglu. Kad pamodīsies tava radošā smadzeņu puslode, visas nepatīkamās emocionālās nokrāsas pazudīs kā nebijušas.

Horoskops lauvai

Ja tev ir saplānoti darbi un pienākumi, kurus nevar atlikt, netērē laiku un ķeries pie tiem nekavējoties. Jo dienas laikā tavi ceļi var kļūt neizdibināmi un apņēmība slinka.

Horoskops jaunavai

Praktiskās lietas – rēķini, pirkumi un četrkājainie mājas mīluļi paņems visus tavus spēkus. Atliks vien kā pasnaust pie televizora un noraudzīties notikumos, nevis tajos piedalīties.

Horoskops svariem

Tev gribēsies vientulību, lai padomātu. Labs brīdis, lai prātā pārcilātu nesenos notikumus, īpaši tos sarežģītākos. Objektīvi sadali savus enerģijas resursus un neatstāj uz vakaru lielākos darbus.

Horoskops skorpionam

Taviem vārdiem šodien jābūt ar riktīgi gruntīgu segumu. Ja reiz esi izlēmis atvērt muti, noved sarunu līdz loģiskām beigām. Tavs viedoklis daudziem šķitīs graujošs un nežēlīgs.

Horoskops strēlniekam

Šī materiālā pasaule tevi ir ierāvusi savos apskāvienos un nelaiž vaļā. Šodien pirkšanas kāre zaudējusi sāta sajūtu. Sevis lutināšana ir ļoti veselīgas pašapziņas rādītājs, bet nepārcenties.

Horoskops mežāzim

Tavs parasti skaidrais prāts šodien tāds aizmiglots un neobjektīvs. Visādi komersanti tevi apstrādās kā mazo bērnu. Neiekrīti šajos slazdos, jo iegādātais izrādīsies galīgi neatbilstošs iztērētajiem līdzekļiem.

Horoskops ūdensvīram

Neseno dienu problēmas tevi mudinās apgūt prasmes orientēties neaptveramajā informācijas jūrā, lai nepazaudētos un nenogrimtu nevajadzīgos sīkumos, bet būtu cienīgs oponents gan vārdu, gan darbu kaujās.

Horoskops zivīm

Ja starp tevi un partneri joprojām ir spriedze, šodien visu nokārto. Īpaši, ja tas skar Jūsu kopdzīves juridisko pusi. Pat ja saruna pārkāpj pašcieņas uzbūvētos aizsargmūrus, turpini komunicēt un neizslēdz saziņas mehānismus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

13. Saeimas vēlēšanas

Līdz ar valdības veidošanas sarunu izgāšanos vairs nav iespēju šogad pieņemt nākamo valsts budžetu

Līdz ar valdības veidošanas sarunu izgāšanos vairs nav iespēju šogad pieņemt nākamo valsts budžetu 5

Līdz ar jaunās valdības sarunu izgāšanos kļuvis skaidrs, ka šogad netiks pieņemts nākamā gada valsts budžets. Finanšu ministrijā (FM) informē, ka tas radīs virkni problēmu – piemēram, kā nākamgad turpināt nodrošināt skolotājiem algu pielikumu un īstenot likumā noteikto pensiju indeksāciju. Nav arī skaidrība par mediķiem solīto algu pieaugumu un pat – kā izmaksāt algu Valsts prezidentam.

Kučinskis: Mūsu valsts budžets ir jāsaskaņo ES, tāpēc populisms nav pieļaujams

Kučinskis: Mūsu valsts budžets ir jāsaskaņo ES, tāpēc populisms nav pieļaujams

Jaunajām partijām ir jāatceras, ka nākamais valsts budžeta projekts ir jāsaskaņo ar Eiropas Savienību (ES), tāpēc populismam tā veidošanā neesot vietas, komentējot Jaunās konservatīvās partijas (JKP) topošās valdības darba plāna lielās izmaksas, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

Jurašs: Kukuļošanas noziegumu izmeklēšanu vajag centralizēt

Jurašs: Kukuļošanas noziegumu izmeklēšanu vajag centralizēt 3

Patlaban gandrīz katrā tiesībsargājošajā iestādē ir izveidota atsevišķa nodaļa, kas izmeklē korupcijas noziegumus, taču pareizāk būtu šo darbu centralizēt vienā iestādē, intervijā laikrakstam “Latvijas Avīze” (LA) paudis viens no Jaunās konservatīvās partijas (JKP) līderiem, kādreizējais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieks Juris Jurašs, kurš ticis minēts arī kā viens no iespējamajiem JKP iekšlietu ministra amata kandidātiem.

Liela atbildība un pozitīvs satraukums - jaunievēlētie Saeimas deputāti dalās emocijās un iespaidos

Liela atbildība un pozitīvs satraukums - jaunievēlētie Saeimas deputāti dalās emocijās un iespaidos

Šonedēļ uz savu pirmo kopīgo sēdi pilnā sastāvā sanāca jaunievēlētie 13. Saeimas deputāti. Atšķirībā no iepriekšējām vēlēšanām, kad deputātu korpuss piedzīvoja tikai tīri kosmētiskas pārmaiņas, šoreiz vārds “jaunievēlēts” ir jāsaprot burtiski – divām trešdaļām deputātu Saeima ir pilnīgi jauna un nepazīstama pasaule, jauna darbavieta un pienākumi, kas nekad nav veikti.

Jaunajā valdībā varētu būt arī Kols, Parādnieks un Čudars

Jaunajā valdībā varētu būt arī Kols, Parādnieks un Čudars 14

Daļa iespējamo Jāņa Bordāna (JKP) valdības ministru jau ir zināmi, tomēr divas no potenciālajām koalīcijas partijām aizvien nav devušas skaidru atbildi. “Nekā personīga” noskaidroja, ka Bordāna komandā varētu būt arī Rihards Kols, Imants Parādnieks un Raimonds Čudars.

Starp "vecajām" partijām visvairāk jauno seju 13. Saeimā ir "Saskaņai"

Starp "vecajām" partijām visvairāk jauno seju 13. Saeimā ir "Saskaņai" 1

Visu šo nedēļu TV3 Ziņas iepazīstināja ar tiem 13. Saeimas deputātiem, kuri šo amatu ieņem pirmo reizi. Šoreiz pievērsām uzmanību tā sauktajām vecajām partijām – tiem politiskajiem spēkiem, kuri Saeimā bijuši arī iepriekš. Lielas izmaiņas veco partiju sastāvos Saeimā gan nav, taču – ir arī viena otra jauna seja.