Otrdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

13. Saeimas vēlēšanas

Daļa "KPV LV" biedru aicina no partijas izslēgt Artusu Kaimiņu

Daļa "KPV LV" biedru aicina no partijas izslēgt Artusu Kaimiņu 83

Kvoruma trūkuma dēļ partijai “KPV LV” sestdien nācās atcelt plānoto biedru sapulci, kurā bija iecerēts spriest par politiskā spēka attīstību. No kopumā 666 biedriem uz to bija ieradušies vien 220. Partijas valde neuzskata, ka “KPV LV” nonākusi uz iziršanas robežas, tikmēr tās biedri žurnālistiem gaiteņos dalīja iesniegumu, ar ko šodien bija plānots aicināt no partijas rindām izslēgt virkni Saeimā ievēlēto deputātu.

Bordāna birojā strādā trīs bijušās KNAB amatpersonas

Bordāna birojā strādā trīs bijušās KNAB amatpersonas 7

Tieslietu ministra Jāņa Bordāna (JKP) biroju papildinājis preses sekretārs Andris Vitenburgs un padomnieks Mārtiņš Lode, tādējādi ministra birojā strādā trīs bijušās Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) amatpersonas, liecina informācija Tieslietu ministrijas mājaslapā.

Tieslietu ministram Jānim Bordānam pārmet Latvijas reputācijas graušanu

Tieslietu ministram Jānim Bordānam pārmet Latvijas reputācijas graušanu 13

Ceturtdien Saeimā visvairāk tika locīts tieslietu ministra Jāņa Bordāna (JKP) vārds. Opozīcijas deputāti kaismīgi kritizēja viņa pirms pāris nedēļām ārvalstu diplomātiem izplatīto vēstuli. Tajā skaidrojot jautājumu par kriminālvajāšanai izdoto partijas biedru Juri Jurašu, tieslietu ministrs sūrojās par tiesiskuma trūkumu Latvijā. Opozīcija uzskata, ka tas grauj valsts reputāciju.

Saeimu aicina atcelt dāsnās kompensācijas deputātiem

Saeimu aicina atcelt dāsnās kompensācijas deputātiem 5

Daļa Latvijas iedzīvotāju aicinājusi atcelt kompensācijas Saeimas deputātiem, kuri atkārtoti netiek ievēlēti parlamentā. Par iespējamajām izmaiņām dāsnajā kompensāciju sistēmā otrdien spriedīs Valsts pārvaldes komisijas deputāti.

Jurašs pagaidām nenoliks deputāta mandātu

Jurašs pagaidām nenoliks deputāta mandātu

Ar Saeimas lēmumu kriminālvajāšanai izdotais deputāts Juris Jurass (JKP) pagaidām neplāno nolikt Saeimas deputāta mandātu, jo, viņaprāt, tas nav aktuāls jautājums, kamēr viņa lieta vēl atrodas prokuratūrā. To deputāts atzina LNT Ziņām.

Gobzemu izslēdz no partijas "KPV LV"

Gobzemu izslēdz no partijas "KPV LV" 15

Partijas “KPV LV” dibinātājs Artuss Kaimiņš rosināja politiskā spēka valdi lemt par politiķa, Saeimas deputāta Alda Gobzema izslēgšanu no partijas.

Labklājības ministre šķietami sapinusies melos: VID esot izbeidzis pārbaudi viņas vīra firmā, taču VID to noliedz

Labklājības ministre šķietami sapinusies melos: VID esot izbeidzis pārbaudi viņas vīra firmā, taču VID to noliedz 19

Jaunā Labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV), šķiet, sapinusies melos. Ministre trešdien paziņoja, ka Valsts ieņēmumu dienests veicis pārbaudi viņas vīra uzņēmumā, un runas par tur maksātām aplokšņu algām neesot apstiprinājušās. Tikmēr VID ministres teikto noliedz – pārbaudes šajā firmā vēl nemaz nav sāktas. 

Jurašs apsver iespēju nolikt Saeimas deputāta mandātu

Jurašs apsver iespēju nolikt Saeimas deputāta mandātu

Pēc Saeimas balsojuma par deputāta Jura Juraša (JKP) izdošanu kriminālvajāšanai, parlamentārietis vairs nedrīkstēs piedalīties Saeimas sēdēs un pilnvērtīgi pildīt savus pienākumus vismaz līdz lietas iztiesāšanas beigām. Jurašs šodien atzina, ka apsver iespēju nolikt Saeimas deputāta mandātu.