Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 17. janvāris

Tenis, Dravis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Galīgos lēmumus nepieņem, tiltus un kalnu pārejas arī šodien nespridzini. Cik nu tavos spēkos, izmanto apvadceļus un izvairies no tiešām konfrontācijām. Nenoniecini otra viedokli, vērtības un īpaši ticību.

Horoskops vērsim

Šodien tev jāspēj uztver, saskatīt, nolasīt un saprast Visuma un cilvēku sūtītās zīmes. Vairumā gadījumu tev izdosies lieliski. Reaģēšanas un lēmumu pieņemšanas ātrums būs tavi sabiedrotie.

Horoskops dvīņiem

Sirds lietu kuluāros notiks slepenas vienošanās un izteikti solījumi, kurus būs grūti realizēt. Visas šīs darbības piešķir dzīvei kārdinošas nianses, tikai svarīgi ir neaizmirst par ētiku.

Horoskops vēzim

Vēlme paspīdēt un apburt ar skaistu runāšanu var nepiepildīties. Šodien sevi jāpierāda ar reāliem darbiem. Iespējamas situācijas, kurās sajutīsies nedaudz apvainots vai aizvainots.

Horoskops lauvai

Viss cilvēcīgais tevī ir dzīvs tāpēc noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien komforts tavā sirdī būs atkarīgs no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām un vismazāk jau no darba.

Horoskops jaunavai

Darbā var perināt nākotnes ilgtermiņa plānus, kurus noteikti vajag pieskaņot savai dzīves filosofijai un vērtībām. Pret savu pārliecību gan nebūtu ieteicams airēt, jo tas atstās iespaidu uz veselību.

Horoskops svariem

Neizšķied naudu nepiemērotām precēm, rīt nožēlosi muļķīgos pirkumus. Labāk ziedo savu vai radinieku bērnu izglītībai. Tavā dienas ceļā būs norādes, kurām vajadzētu sekot.

Horoskops skorpionam

Šajā dienā turi acis un ausis uz kātiņiem, jo ir jāķer norādes un zīmes. Zīmes var būt visdažādākās, bet tās norādīs uz pogām, kuras jāspiež, lai sakārtotu materiālo sfēru un to, kā uzlabot savu materiālo stāvokli.

Horoskops strēlniekam

Naudas jautājumi veiksmīgi atrisināsies. Iespējami darba komandējumi, kuros iepazīsies ar perspektīviem sadarbības partneriem, tomēr necenties nedabīgi steidzināt notikumus.

Horoskops mežāzim

Neizrādīsi, bet iekšā šodien vārās aizkaitinājums un dusmas. Nefokusējies uz materiālam lietām, šodien svarīgi emocionālie un garīgie dzīves aspekti. Necīnies par taisnību kādā jautājumā par katru cenu, tā veselību sabojāsi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien spēsi ātri un dabīgi pielāgoties situācijām. Pat ja nāksies iekulties kādā kritiskā situācijā, viegli un nesāpīgi atradīsi pareizās durvis pa kurām izbēgt. Bēgot neatstāj aiz sevis svarīgus dokumentus vai citus pierādījumus.

Horoskops zivīm

Tev daudz kas atļauts šodien. Brīvi izteikt uzskatus, paust savu ticību vai pierādīt tās maldīgumu. Šodien savus ideoloģiskos pretiniekus vari pārvērst par saviem sabiedrotajiem. Komunikācijas prasmēs būsi ļoti pārliecinošs.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

13. Saeimas vēlēšanas

Aptauja: cik daudzi tic, ka Kariņa veidotā valdība apstiprināšanas gadījumā nostrādās līdz nākamajām vēlēšanām?

Aptauja: cik daudzi tic, ka Kariņa veidotā valdība apstiprināšanas gadījumā nostrādās līdz nākamajām vēlēšanām? 2

Jau vairāk nekā trīs mēnešus ilgst jaunās valdības veidošana, un šoreiz Krišjāņa Kariņa vadībā partijas tikušas līdz valdības deklarācijas rakstīšanai. Balsojums par jauno valdību tiek solīts 22. janvārī. Cik daudzi tic, ka Kariņa veidotā valdība apstiprināšanas gadījumā nostrādās līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām?

Krišjānis Kariņš - ko no topošā premjera var sagaidīt sabiedrība un politiķi?

Krišjānis Kariņš - ko no topošā premjera var sagaidīt sabiedrība un politiķi? 1

Līdz ar piecu partiju apliecinājumu par gatavību veidot vienu valdību, Valsts prezidents šonedēļ premjera amatam nominēja Krišjāni Kariņu. Lai arī trešais pēc kārtas, turklāt pārstāvot mazāko frakciju Saeimā, viņam atšķirībā no priekštečiem bija gan ministru piedāvājums, kuru atrādīt Raimondam Vējonim, gan plāns, kā kopīgi rakstīt valdības deklarāciju, tāpēc viņš šobrīd ir vistuvāk tam, lai radītu un arī valdītu valdību, par kuru iespējams tiks balsots jau 22. janvārī.

Krišjānis Kariņš par premjeru varētu kļūt 22. janvārī

Krišjānis Kariņš par premjeru varētu kļūt 22. janvārī 4

Partijas šobrīd airē vienā virzienā, tikai vēl nav iemācījušās reizē ielikt airus ūdenī – šādi politiķi aprakstīja sarunas par jaunās valdības deklarāciju. Pats topošais premjers Krišjānis Kariņš (JV) prognozēja, ka līdz balsojumam Saeimā aizairēties izdosies jau pēc pusotras nedēļas.

Topošās valdības prioritāšu vidū - teritoriālā reforma, minimālās algas celšana un skolu saglabāšana pierobežā

Topošās valdības prioritāšu vidū - teritoriālā reforma, minimālās algas celšana un skolu saglabāšana pierobežā 1

Jaunās valdības prioritāšu vidū varētu būt administratīvi teritoriālā reforma, tautsaimniecības stiprināšana, reformu turpināšana izglītībā un veselības aprūpē, “bezkompromisu tiesiskums”, valsts drošība, sadarbība ar diasporu un demogrāfija, liecina aģentūras LETA rīcībā nonākušās ministru amata kandidātu darba grupās apkopotās idejas valdības deklarācijai.

Notikumi Saeimā liek šaubīties par Krišjāņa Kariņa valdības izveidi

Notikumi Saeimā liek šaubīties par Krišjāņa Kariņa valdības izveidi 7

Saeimas balsojums par ekonomikas ministra Arvila Ašeradena (JV) demisiju liecina, ka “KPV LV” pagaidām ir neprognozējamākais politiskais spēks. Kaut pārējās partijas piekāpušās vairākām tās prasībām, viens no partijas līderiem Aldis Gobzems joprojām sola balsot pret valdību. Līdz ar to precīzs topošās koalīcijas balsu skaits joprojām nav zināms.

Sesks prognozē, ka valdības darbā būs daudz komisku brīžu

Sesks prognozē, ka valdības darbā būs daudz komisku brīžu 2

Krišjāņa Kariņa (JV) vadītās valdības darbā būs gaidāms daudz komisku brīžu, intervijā “Rietumu radio” šādu viedokli pauda ilggadējais Liepājas mērs un pašreizējā domes priekšsēdētāja vietnieks stratēģiskās plānošanas jautājumos Uldis Sesks (Liepājas partija).