Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

13. Saeima

Krīze koalīcijā: tiek prognozētas plašas izmaiņas valdības sastāvā

Krīze koalīcijā: tiek prognozētas plašas izmaiņas valdības sastāvā 6

Jebkuram ministram varētu būt iemesls uztraukties par savu portfeli. Tā spriež politikas zinātāji, komentējot gaidāmās izmaiņas valdības amatu sadalījumā. Tiek prognozēts, ka koalīcijas partneru sarunas, kas atliktas pēc pašvaldību vēlēšanām, varētu novest pie plašām izmaiņām valdības sastāvā.

Covid-19 krīze: parlamentārā izmeklēšanas komisija iztaujās par vakcīnu iepirkumu atbildīgos

Covid-19 krīze: parlamentārā izmeklēšanas komisija iztaujās par vakcīnu iepirkumu atbildīgos 2

Neveiksmes Covid-19 vakcīnu un masku iepirkumos, Vakcinācijas biroja izveide un valdības haotiskie lēmumi – šie ir galvenie temati, kurus pētīs īpaši izveidotā parlamentārās izmeklēšanas komisija. Piektdien tā vienojusies, ka lūgs ģenerālprokuroram nozīmēt prokuroru, kas palīdzētu komisijas darbā. Nākamnedēļ iecerēts iztaujāt divus augsta ranga Veselības ministrijas (VM) ierēdņus, kas gan skandālu dēļ vairs savos amatos nestrādā.

Aptauja: kā iedzīvotāji vērtē Kariņa valdības līdzšinējo darbu?

Aptauja: kā iedzīvotāji vērtē Kariņa valdības līdzšinējo darbu? 43

Rīt, 23. janvārī, Krišjāņa Kariņa valdībai apritēs divi gadi. Šo gadu laikā gan ir nomainījušies vairāki ministri, taču pati koalīcija noturējusies stabili. Taču, cik sekmīgs ir bijis ministru darbs šo gadu laikā, “900 sekundes” skaidroja iedzīvotāju viedokli ar “Kantar” veiktās aptaujas starpniecību.