Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

11. novembra krastmala

"Neadekvāta nomas maksa mazajam uzņēmējam!" Saulgriežu pasākumā Krastmalā tirgošanās pleķis zelta vērtē?

"Neadekvāta nomas maksa mazajam uzņēmējam!" Saulgriežu pasākumā Krastmalā tirgošanās pleķis zelta vērtē? 6

Mājražotājs no Salacgrīvas, kurš saulgriežos vēlējies kā tirgotājs piedalīties lielajā pasākumā ”Līgosim Krastmalā!”, pauž sašutumu par tirdzniecības vietas nomas maksu, ko pieprasa pašvaldība un pasākuma organizators. Pauž viedokli, ka vairāk nekā 900 eiro par vietu esot neadekvāta summa, kas automātiski atgrūžot mazos uzņēmējus; esot pa kabatai tikai turīgākiem komersantiem.

Motosezonas atklāšanas laikā Rīgā slēgs satiksmi 11. novembra krastmalā

Motosezonas atklāšanas laikā Rīgā slēgs satiksmi 11. novembra krastmalā 13

Saistībā ar ikgadējo motosezonas atklāšanas pasākumu, kurā parasti pulcējas vairāki tūkstoši motociklistu, nedēļas nogalē vairākās vietās Rīgā tiks noteikti satiksmes ierobežojumi, kā arī tiks slēgta 11.novembra krastmala, aģentūru LETA informēja Rīgas domes pārstāve Aira Šmelde.

Policija: 11. novembra krastmala nav labākais objekts masu pasākumiem

Policija: 11. novembra krastmala nav labākais objekts masu pasākumiem 4

11. novembra krastmala no drošības viedokļa nav labākais objekts masu pasākumu rīkošanai, tomēr atbildīgie dienesti tuvākajā laikā analizēs, kā uzlabot drošību masu pasākumu rīkošanai šajā Rīgas centra daļā, aģentūrai LETA atzina Valsts policijas (VP) Kārtības policijas priekšnieks Artis Velšs.

Krastmalā tūkstošiem cilvēku svin Līgo svētkus

Krastmalā tūkstošiem cilvēku svin Līgo svētkus 5

Piektdien, 23. jūnijā, notiek tradicionālās Līgo svētku svinībās 11.novembra krastmalā. Tajās pulcējas tūkstošiem Līgo svētku svinētāju, tostarp arī ārzemnieki, no svinību vietas ziņo TV3.