Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 12. maijs

Irēna, Irīna, Ira, Iraīda

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Svešu bērnu nav

Aizpildi testu un pārbaudi sevi!

Izprintē arī savam bērnam "Supervaroņu apliecību"

Lasi vairāk!

Mīlgrāvī policisti no pamatīgi iereibušas mātes nošķir bērnu

Mīlgrāvī policisti no pamatīgi iereibušas mātes nošķir bērnu 4

Sestdien, 23. janvārī, Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz kādu Viestura prospekta dzīvokli, kurā māte pārmērīgi lietojot grādīgos dzērienus un nerūpējoties par saviem bērniem. Uz norādīto adresi nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes autopatruļa.

Neadekvāts vīrietis Ādažos ar elektrošoku biedē bērnus

Neadekvāts vīrietis Ādažos ar elektrošoku biedē bērnus 5

Pavisam nesen Ādažos tvarstīts neadekvāts vīrietis, kas pie kāda bērnudārza apsaukāja mazgadīgus bērnus un tos biedēja ar elektrošoku. Lai noķertu un aizturētu pārgalvi, policistiem nācās saukt papildspēkus un rīkot pakaļdzīšanos.

Dzēra vairākas dienas: no 3,36 promiļu reibumā esošas mātes šķirti divi bērni

Dzēra vairākas dienas: no 3,36 promiļu reibumā esošas mātes šķirti divi bērni 1

26. augusta pēcpusdienā pie Rīgas pašvaldības policistiem Maskavas ielā vērsās kāda garāmgājēja, kura norādīja uz blakus esošo daudzdzīvokļu namu. Ziņotāja paskaidroja, ka vienā no dzīvokļiem dzīvojot ģimene ar diviem bērniem. Pēdējās dienās tur uzturoties vairāki iereibuši cilvēki un, iespējams, par bērniem neviens nerūpējas.

Ārstus satrauc mazuļu traumatisms: teju visos gadījumos bīstamie savainojumi tiek gūti mājās

Ārstus satrauc mazuļu traumatisms: teju visos gadījumos bīstamie savainojumi tiek gūti mājās 1

Bērnu traumatisms valstī būtiski nemazinās, un tas ārstus dara bažīgus, jo problēma tiek aktualizēta gadu no gada, par to nemitīgi runājot, tostarp īstenojot dažādas informatīvas kampaņas. Visvairāk satrauc tieši mazuļu traumatisms, jo deviņos gadījumos no desmit bērni līdz viena gada vecumam dzīvībai un veselībai bīstamas traumas gūst tieši mājās.

Deputāti iztaujās atbildīgās institūcijas par situāciju ar bērnu, kurš uz deviņiem gadiem tika "aizmirsts" psihoneiroloģiskajā slimnīcā

Deputāti iztaujās atbildīgās institūcijas par situāciju ar bērnu, kurš uz deviņiem gadiem tika "aizmirsts" psihoneiroloģiskajā slimnīcā 10

Saeimas Sociālo un darba lietu komisija trešdien, 8.maijā, sasaukusi slēgtu ārkārtas sēdi, lai iztirzātu plašsaziņas līdzekļos izskanējušās ziņas par cilvēktiesību pārkāpumiem, bērnu vairāku gadu garumā bez pamatojuma turot psihoneiroloģiskajā slimnīcā, informēja parlamenta Preses dienestā.

Uzdod sev interesējošu jautājumu speciālistam par tēmu "bērni un drošība"! Mēs Tev sniegsim atbildes!