Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Horoskops aunam

Rīta agrumā nekādus pirkumus neveic, zaudēsi vairāk nekā iegūsi. Pieaugs materiālo vajadzību spiediens. Ja apzinies, ka nevari nokārtot savas saistības pret kādu, nesasoli neiespējamo.

Horoskops vērsim

Tev vajadzētu pievērsties savas ģimenes, dzimtas vai novada tradīciju izpētei. Vari doties izbraukumā pa senču takām. Viss, ko paveiksi tuvinieku labā, atgriezīsies pie tevis ar uzviju.

Horoskops dvīņiem

Šodien tavi personīgie ieradumi un iegribas ņems virsroku. Iegribām neviens ceļā nestāsies un varēsi tās apmierināt pat ar uzviju. Attiecības ar dzīvesbiedru un bērniem veidosies savstarpējas sapratnes atmosfērā.

Horoskops vēzim

Ja ir nepieciešamība sadzīt pēdas kādam cilvēkam vai sameklēt tevi interesējošo informāciju vari būt drošs, ka tev tas izdosies. Satikšanās ar kādu svarīgu cilvēku, nodrošinās iztrūkstošās atbildes uz tevi interesējošajiem jautājumiem.

Horoskops lauvai

Vari doties sestdienas rīta iepirkšanās tūrē un viss sagādātais būs ar pievienoto vērtību. Ja meklēsi kādu palīgu saimniecības darbos, vajadzīgā cilvēka atrašana nesagādās lielas pūles.

Horoskops jaunavai

Jebkādu informāciju spēsi absorbēt un apstrādāt ar lielu intensitāti, tāpēc sagatavo un sakārto visus iekrātos darbiņus. Ja izlemsi doties ceļā, iegūtā pieredze paliks ilgā un gaišā atmiņā un kāpēc gan neieguldīt atmiņās?

Horoskops svariem

Vismožākais un darbspējīgākais būsi rītausmā. Dažu tavu izdarību sekas var izrādīties graujošākas, nekā sākumā varēja paredzēt, tāpēc sākumā septiņreiz mēri un tikai tad griez.

Horoskops skorpionam

Ja kaut nedaudz ļausies kompromisam, veiksmīga un laba cilvēka reputācija nodrošināta. Emocionālajai atmosfērai būs nenovērtējama nozīme jebkurā dialogā, bet ne mazāk svarīga būs otra cilvēka patiesa izpratne un spēja pamērīt viņa ādu.

Horoskops strēlniekam

Ļoti lietderīgi būtu šodien kaut ko iemācīties. To var itin labi izdarīt arī atrodoties pludmalē vai zaļā pļavā. Darbs ar konfidenciālu informāciju vai riskantiem projektiem būs tev tieši laikā.

Horoskops mežāzim

Nevajadzētu būt sarežģījumiem izteikties un piespiest citus tevī ieklausīties. Tomēr, ja ar runāšanu pārāk neveiksies, vajadzīgie cilvēki tevi itin labi sapratīs ar intuitīvā līmenī.

Horoskops ūdensvīram

Ja agri sāksi, ģimenes pretenzijas un sadzīves problēmas atrisināsies ātri un viegli. Šodien uzticies savām maņām. Veiksmīgi risināsies pārrunas saistībā ar mantojumiem vai citu dzimtas labumu sadali.

Horoskops zivīm

Jo augstāk vērtē savu savienību, jo aktīvāk rīkosies tās glābšanai. Tenkas un valodas tevi ietekmēs vienlīdz spēcīgi kā tava loģiskā domāšana. Meklē atslēdziņu sava mīļotā prāta un sirds atmūķēšanai.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Svešu bērnu nav

Aizpildi testu un pārbaudi sevi!

Izprintē arī savam bērnam "Supervaroņu apliecību"

Lasi vairāk!

Velšs: Sabiedrība arvien vairāk iesaistās un ziņo par bērnu pazušanu

Velšs: Sabiedrība arvien vairāk iesaistās un ziņo par bērnu pazušanu

Pēc pērnā gada traģiskajiem notikumiem saistībā ar Liepājā pazudušo puisēnu Ivanu sabiedrība ir kļuvusi aktīvāka un ziņo par gadījumiem, kad pazuduši vai nomaldījušies bērni – tā intervijā “900 sekundēm” norāda Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Artis Velšs.

Bērnu pazušana sabiedriskās vietās - ko darīt, lai izvairītos no šādām situācijām?

Bērnu pazušana sabiedriskās vietās - ko darīt, lai izvairītos no šādām situācijām?

Latvijā ir kritiski augsts bērnu traumatisma un mirstības līmenis ārējo cēloņu dēļ. Tāpēc jūnija sākumā uzsākta bērnu drošības iniciatīva #SvešuBērnuNav. Tajā aktualizējam dažādus ar bērnu drošību saistītus jautājumus. Viena no svarīgām tēmām, ar ko diemžēl arī nākas saskarties – tā ir bērnu pazušana. Ko darīt, lai izvairītos no tā, ka bērni pazūd sabiedriskās vietās?

"Paliec uz vietas, neej prom!" Psiholoģes padomi, kā pasargāt bērnus

"Paliec uz vietas, neej prom!" Psiholoģes padomi, kā pasargāt bērnus

Ir dažādi veidi, kā vecāki var pasargāt savus bērnus no nelaimes, taču svarīgi saprast, ka bērnu uzvedības dažādos vecuma posmos ir atšķirīga, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pastāstīja Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas psiholoģe, psiholoģijas doktorante Inesa Elsiņa. 

#SvešuBērnuNav: Slimnīcā regulāri nonāk bērni, kuri izkrituši pa logu

#SvešuBērnuNav: Slimnīcā regulāri nonāk bērni, kuri izkrituši pa logu

Kritiens ārā pa logu jebkura vecuma cilvēkam var beigties traģiski, taču bērni ir vismazāk aizsargāti pret šādu kritienu sekām. Mediķi brīdina, smagākā trauma, krītot no liela augstuma, ir bērna nāve, taču – arī atveseļošanās gadījumos ir bērni, kuri dēļ iegūtajiem smadzeņu bojājumiem vairs nespēj dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

Bērna atstāšana uzkarsušā automašīnā var beigties letāli, norāda eksperte

Bērna atstāšana uzkarsušā automašīnā var beigties letāli, norāda eksperte 1

LNT sāktā akcija #SvešuBērnuNav pievērš arvien lielāku sabiedrības uzmanību – šajā nedēļas nogalē plašu rezonansi sociālajos tīklos izraisījis gadījums, kad kāda ģimene tirdzniecības centra ”Spice” stāvlaukumā automašīnā bez uzraudzības bija atstājusi divus mazus bērnus – 4 un 1 gadu vecus puisīšus.

Daudzi bērni gūst traumas mājas apstākļos - mediķi aicina vecākus pievērst tam lielāku uzmanību drošībai dzīvesvietā

Daudzi bērni gūst traumas mājas apstākļos - mediķi aicina vecākus pievērst tam lielāku uzmanību drošībai dzīvesvietā

Latvijā ir kritiski augsts bērnu traumatisma un mirstības līmenis no ārējiem cēloņiem. Nereti nelaimes gadījumi notiek tieši mājas apstākļos, kaut arī mājas tradicionāli tiek tiek uzskatītas par drošu vietu. Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) traumatologs-ortopēds Jānis Upenieks iniciatīvas #SvešuBērnuNav ietvaros sarunā ar “900 sekundēm” aicina vecākus paraudzīties no bērnu skatpunkta un iekārtot apkārtējo vidi tā, lai samazinātu risku gūt traumas.

Uzdod sev interesējošu jautājumu speciālistam par tēmu "bērni un drošība"! Mēs Tev sniegsim atbildes!