Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 22. jūnijs

Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Horoskops aunam

Diena būs brīnišķīga, ja par katru varu necentīsies iejaukties notikumu ritumā vai pat tos vadīt pēc sava prāta. Ja pārtrauksi ietekmēt notikumus ģimenē, tie mierīgi un viegli paši nokārtosies.

Horoskops vērsim

Būsi praktisks un saimnieciski norūpējies. Tavas vēlmes pēc stabila pamata zem kājām un droša pasākumu plāna ir stipri iluzoras. Labāk padomā par iespēju iepriecināt sevi visdažādākajos veidos.

Horoskops dvīņiem

Būsi saskaņā ar sevi un ļoti iecietīgs pret citu trūkumiem. Izstarosi mieru un harmoniju un tā ir tāda lipīga lieta. Vari relaksēties un ļauties dienas plūsmai.

Horoskops vēzim

Apsvērsi romantisma apvienošanu ar biznesa iespējām vai garīgo izaugsmi ar finansiālu progresu. Šodien viss iet no rokas un viegli. Nedrīksti neko atlikt, novilcināt vai pārcelt uz vēlāku laiku.

Horoskops lauvai

Šodien vairāk būsi pārņemts ar labsajūtas radīšanu Līgo dienas gaidās. Lai gan tavi mīļie labi uzvedīsies, būs sajūta, ka no tevis kaut kas tiek slēpts. Tāpēc var rasties viena otra domstarpība.

Horoskops jaunavai

Katrai tavai fantāzijai ir praktisks pamatojums, bet dažu cilvēku nodomi tev nebūs atšifrējami. Mēģinot izprast viņi motivāciju un loģiku, vari pazaudēt savējo.

Horoskops svariem

Aprēķins un loģika atkāpjas nebēdības un pārsteidzības priekšā. Šodien gribās revolūciju draudzībā, mīlestībā, intīmajās attiecībās. Sajūta kā pēc pērkona negaisa.

Horoskops skorpionam

Notikumus nevajag steidzināt, pat ja tie sastājušies rindā un nepacietībā mīņājas, gaidot starta šāvienu. Bez liekas kņadas un iedziļinoties dari visu pēc kārtas. Atvēli kādu brīdi mierīgai kopā būšanai ar mājiniekiem.

Horoskops strēlniekam

No reālās dzīves nav jāslēpjas. Tā ir gana harmoniska. Psiholoģiski būsi atkarīgs no komforta, labām lietām un mājas omulības un citu mīlestības.

Horoskops mežāzim

Vari droši doties uz zāļu tirgu un sapirkt pilnus grozus. Gribēsies mājās gatavotus ēdienus un pārmaiņām arī, ko nebijušu. Tas attiecas ne tikai uz gastronomiju un vēdera baudām.

Horoskops ūdensvīram

Nekādu fizisku vai mentālu pārmērību. Vislabākais ieteikums ir atpūsties un parūpēties par savu veselību, labo izskatu, radošām nodarbēm vai maziem privātiem prieciņiem.

Horoskops zivīm

Nevienam nestāstīsi par saviem brīvdienu nodomiem. Būsi noslēpumains un kluss. Vari nodoties pārdomām par savu par dzīvošanu šodienai un iespējamo taktikas maiņu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Svešu bērnu nav

Aizpildi testu un pārbaudi sevi!

Izprintē arī savam bērnam "Supervaroņu apliecību"

Lasi vairāk!

Velšs: Sabiedrība arvien vairāk iesaistās un ziņo par bērnu pazušanu

Velšs: Sabiedrība arvien vairāk iesaistās un ziņo par bērnu pazušanu

Pēc pērnā gada traģiskajiem notikumiem saistībā ar Liepājā pazudušo puisēnu Ivanu sabiedrība ir kļuvusi aktīvāka un ziņo par gadījumiem, kad pazuduši vai nomaldījušies bērni – tā intervijā “900 sekundēm” norāda Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Artis Velšs.

Bērnu pazušana sabiedriskās vietās - ko darīt, lai izvairītos no šādām situācijām?

Bērnu pazušana sabiedriskās vietās - ko darīt, lai izvairītos no šādām situācijām?

Latvijā ir kritiski augsts bērnu traumatisma un mirstības līmenis ārējo cēloņu dēļ. Tāpēc jūnija sākumā uzsākta bērnu drošības iniciatīva #SvešuBērnuNav. Tajā aktualizējam dažādus ar bērnu drošību saistītus jautājumus. Viena no svarīgām tēmām, ar ko diemžēl arī nākas saskarties – tā ir bērnu pazušana. Ko darīt, lai izvairītos no tā, ka bērni pazūd sabiedriskās vietās?

"Paliec uz vietas, neej prom!" Psiholoģes padomi, kā pasargāt bērnus

"Paliec uz vietas, neej prom!" Psiholoģes padomi, kā pasargāt bērnus

Ir dažādi veidi, kā vecāki var pasargāt savus bērnus no nelaimes, taču svarīgi saprast, ka bērnu uzvedības dažādos vecuma posmos ir atšķirīga, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pastāstīja Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas psiholoģe, psiholoģijas doktorante Inesa Elsiņa. 

#SvešuBērnuNav: Slimnīcā regulāri nonāk bērni, kuri izkrituši pa logu

#SvešuBērnuNav: Slimnīcā regulāri nonāk bērni, kuri izkrituši pa logu

Kritiens ārā pa logu jebkura vecuma cilvēkam var beigties traģiski, taču bērni ir vismazāk aizsargāti pret šādu kritienu sekām. Mediķi brīdina, smagākā trauma, krītot no liela augstuma, ir bērna nāve, taču – arī atveseļošanās gadījumos ir bērni, kuri dēļ iegūtajiem smadzeņu bojājumiem vairs nespēj dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

Bērna atstāšana uzkarsušā automašīnā var beigties letāli, norāda eksperte

Bērna atstāšana uzkarsušā automašīnā var beigties letāli, norāda eksperte 1

LNT sāktā akcija #SvešuBērnuNav pievērš arvien lielāku sabiedrības uzmanību – šajā nedēļas nogalē plašu rezonansi sociālajos tīklos izraisījis gadījums, kad kāda ģimene tirdzniecības centra ”Spice” stāvlaukumā automašīnā bez uzraudzības bija atstājusi divus mazus bērnus – 4 un 1 gadu vecus puisīšus.

Daudzi bērni gūst traumas mājas apstākļos - mediķi aicina vecākus pievērst tam lielāku uzmanību drošībai dzīvesvietā

Daudzi bērni gūst traumas mājas apstākļos - mediķi aicina vecākus pievērst tam lielāku uzmanību drošībai dzīvesvietā

Latvijā ir kritiski augsts bērnu traumatisma un mirstības līmenis no ārējiem cēloņiem. Nereti nelaimes gadījumi notiek tieši mājas apstākļos, kaut arī mājas tradicionāli tiek tiek uzskatītas par drošu vietu. Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) traumatologs-ortopēds Jānis Upenieks iniciatīvas #SvešuBērnuNav ietvaros sarunā ar “900 sekundēm” aicina vecākus paraudzīties no bērnu skatpunkta un iekārtot apkārtējo vidi tā, lai samazinātu risku gūt traumas.

Bērni satiksmē - šoferiem jāparedz teju neparedzamais

Bērni satiksmē - šoferiem jāparedz teju neparedzamais 1

Pagājušajā gadā uz Latvijas ceļiem izdzisušas septiņu bērnu dzīvības, bet vēl gandrīz 800 cietuši. Daļai satiksmē piedzīvotais beidzies vien ar vizīti pie ģimenes ārstiem, bet ir arī tādi, kuriem nelaimīgā notikuma sekas būs jūtamas visas turpmākās dzīves laikā. Turpinot sižetu sēriju akcijas “Svešu bērnu nav” ietvaros, “Degpunktā” devās skaidrot, kā tad rīkoties, lai bērnu traumatismu mazinātu. 

Nost ar bailēm! "Zebra" izmēģina bērnu sēdeklīti uz motocikla

Nost ar bailēm! "Zebra" izmēģina bērnu sēdeklīti uz motocikla

Katru gadu motociklistu kļūst aizvien vairāk, un daudzi no viņiem ir vecāki, kas braucienos ar motociklu labprāt dotos ar savām atvasēm. Bet te fundamentāls jautājums ir par bērnu drošību – vai ir īpaši pielāgoti motociklu krēsli bērniem. Izrādās, – ir!

Padomi vecākiem un ne tikai: kā droši izmantot bērnu sēdeklīti automašīnā?

Padomi vecākiem un ne tikai: kā droši izmantot bērnu sēdeklīti automašīnā?

Kolēģi raidījumā “900 sekundes” jau stāstīja par to cik svarīgi ir automašīnā piesprādzēties pašiem un neaizmirst par tiem, kuri sēž aizmugurē, un parasti tie ir gados jaunākie pasažieri. Akcijas “Svešu Bērnu Nav” ietvaros “Degpunktā” komanda pētīja, kādas ir visbiežāk pieļautās vecāku kļūdas, kuru dēļ cieš bērni, kuri paši vēl nespēj visās situācijās padomāt par savu drošību. Un, galvenokārt, šis ir stāsts par auto sēdeklīšiem un to pareizu lietošanu.

Policists Lucavsalā izglābj slīkstošu bērnu

Policists Lucavsalā izglābj slīkstošu bērnu

Sestdien, 2. jūnijā, īsi pirms plkst. 15.00 Rīgas pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki, uzraugot drošību pie ūdens, Lucavsalas peldvietā pamanīja kādu bērnu, kurš vairākas reizes pagāja zem ūdens.

Uzdod sev interesējošu jautājumu speciālistam par tēmu "bērni un drošība"! Mēs Tev sniegsim atbildes!