Kontakti

Tālrunis studijā: 6744 7744, WhatsApp 2844 7744, e-pasts: [email protected]

All Media Latvia biroja tālrunis: 67479100. Atrodamies Rīgā, Dzelzavas ielā 120G.

* * *

 • Brita Barone Programmu direktore

  Brita Barone

  Programmu direktore

  Brita radio nonāca pēc darba reklāmas un mārketinga džungļos, tāpēc mēdz jaukties iekšā arī radio reklāmas projektos. Patīk izaicinājumi – gan darbā, gan ārpus tā. Domā, ka dzīvē nav nekā neiespējama un ka visdrīzāk – trakiem pieder pasaule. Ārpus radio iesaistās dažādās padarīšanās, kas saistītas ar dabu, ceļošanu un, protams, mūziku.

  E-pasta adrese: [email protected]

 • Vitāls Germans Mūzikas redaktors

  Vitāls Germans

  Mūzikas redaktors

  Vitāls ir caur un cauri iekšā mūzikā. Pa dienu viņš ir radio Star FM mūzikas pavēlnieks un "formāta turētājs", bet vakaros un naktīs nereti spēlē ballītes kā DJ. Ar radio kā mediju viņu vieno ilga un abpusēja draudzība. Ar FM radio uz "Tu" kopš pašiem šīs lietas pirmsākumiem Latvijā. Darījis daudz, runājis vēl vairāk, tagad pārsvarā klausās, ko dzied un spēlē mūziķi, runā kolēģi un kā skan radio kopumā. Rūpējas par Star FM labskanību 24/7.

  E-pasta adrese: [email protected]

 • Ginta Salmane Reklāmas pārdošanas vadītāja

  Ginta Salmane

  Reklāmas pārdošanas vadītāja

  Ginta stūrē radio pārdošanas komandas kuģi katru dienu ar platu smaidu un lielu apņēmību, gan savus kolēģus, gan klientus iedvesmojot ar savu piemēru – par to, ka viss ir vairāk iespējams nekā neiespējams, ka lietas vajag darīt efektīvi, un galvenais – izbaudot un priecājoties. Gintas ātrums visu radio STAR FM komandu motivē kustēties vismaz 101 % tempa režīmā. Arī reklāmas pasaulē Ginta ir profs ar stāžu – ir izpētīta gan reklāmas specifika žurnālos, gan iepazītas TV aizkulises.

  E-pasta adrese: [email protected]

  Tālrunis: +371 20001765

 • Arta Zaharāne Reklāmas projektu vadītāja

  Arta Zaharāne

  Reklāmas projektu vadītāja

  Artas dzīves moto ir Dream BIG! Jo mazi sapņi nemaz nav sapņi, tie ir tikai ikdienas sasniegumi. Varbūt tieši pateicoties savam moto, Arta ir nonākusi MTG, jo viens viņas no sapņiem bija strādāt kopā ar labākajiem ļoti dinamiskajā un aizraujošajā mediju pasaulē. Darba vidē Arta ir ātra, punktuāla un tieša, bet ārpus darba atļaujas būt romantiska un veselīgi egoistiska. Artai un „stāriņam” labi saskan, jo gan Arta, gan radio Star FM ir superdraudzīgi, vienmēr gatavi palīdzēt, reizēm izdarīt neiespējamo un galvenais – rūpēties, lai visiem ir lieliska diena! Meklējiet Artu, izgudrojot labāko reklāmas risinājumu bet brīvbrīžos – bradājam jūrā, sapņojot lielus sapņus vai dodoties tuvākos un tālākos ceļojumos.

  E-pasta adrese: [email protected]

  Tālrunis: +371 25984491

 • Ance Lazdāne Reklāmas projektu vadītāja

  Ance Lazdāne

  Reklāmas projektu vadītāja

  Ance vienmēr ir kustībā – ziemā ar automašīnu, siltākā laikā ar velosipēdu un tam visam pāri savu prasmju, iemaņu un zināšanu pilnveidošanā! Dinamika, jaunu lietu, vietu atklāšana, ceļošana, aktīvā atpūta, mūzika, sports un ēdieni ir tās lietas, kas raksturotu Anci! Ja pēc darba dienas gribas kaut ko garšīgu, Ancei nav problēmu sākt šmorēt vai cept kūku vienpadsmitos vakarā. Ance vienmēr cenšas rast kompromisu, darbā ir lojāla saviem klientiem, un, braucot ciemos, labprāt aizvedīs kādu gardu kūkas gabaliņu. Moto – Sevī spēku smel.

  E-pasta adrese: [email protected]

  Tālrunis: +371 29565375