Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Zvaigžņu brīži” aktualitātes

ASV kērlingistiem pasniedz nepareizas medaļas

Phjončhanas olimpisko spēļu vīriešu kērlinga turnīra apbalvošanas ceremonijā, ASV izlasei, kas izcīnīja 1. vietu, kļūdaini tika pasniegtas zeltas medaļas, ar kurām bija paredzēts apbalvot sieviešu turnīra uzvarētājas.

Pēc 20 gadu pārtraukuma olimpisko zeltu izcīna ASV hokejistes

Par Phjončhanas olimpiskajām čempionēm hokejā šodien kļuva ASV hokejistes, kuras aizraujošā finālā “bullīšos” ar 3:2 (1:0, 0:2, 1:0, 0:0, 1:0) uzvarēja Kanādas izlasi, pārtraucot hokeja dzimtenes pārstāvju 20 gadu dominanci.

Leģendārā Bjergena pārraksta pasaules sporta vēsturi

Leģendārā Bjergena pārraksta pasaules sporta vēsturi 1

Leģendārā Norvēģijas distanču slēpotāja Mārita Bjergena trešdien kļuva par visu laiku godalgām bagātāko sportisti ziemas olimpiskajās spēlēs. Bjergena palīdzēja Norvēģijas distanču slēpotajām izcīnīt bronzas medaļas komandu sprintā brīvajā stilā.

Sportiste kuriozā veidā tiek uz olimpiādi un nespēj izpildīt nevienu triku frīstailā 2

Ungāriju pārstāvošā amerikāniete Elizabete Sveinija vakar piedalījās Phjončhanas olimpisko spēļu frīstaila sacensībās un ieņēma pēdējo vietu. Sportiste startēja rampas disciplīnā, kurā ir jāveic sarežģīti triki un lēcieni, taču Sveinija šos noteikumus ignorēja un vienkārši nobrauca no rampas, izpildot divus palēcienus.

Spēcīgi, izskatīgi un talantīgi! Nobalso par seksīgāko Latvijas bobslejistu

Spēcīgi, izskatīgi un talantīgi! Nobalso par seksīgāko Latvijas bobslejistu 1

Šodien Phjončhanas olimpiskās spēles uzsāks bobsleju divnieki, kur startēs arī divas Latvijas ekipāžas. Uz Phjončhanas olimpiskajām spēlēm ir devušies Oskars Melbārdis, Daumants Dreiškens, Oskars Ķibermanis, Matīss Miknis, Arvis Vilkaste, Helvijs Lūsis, Jānis Jansons un Jānis Strenga, kā arī rezervists Intars Dambis.

Jamaikas bobslejistes startēs ar alus ražotāju ziedotu bobu

Dažas dienas pirms starta Phjončhanas olimpiādē neveiksmju sēriju piedzīvojusi Jamaikas sieviešu bobsleja izlase. Trešdien tā palika bez treneres un kamanām, tomēr cerību staru radījusi kāda alus ražotāju kompānija, kura komandai startēšanai nepieciešamo ziedos.

Rodčenkovs: Kremlis grib, lai beidzu runāt

Bijušais Krievijas antidopinga aģentūras vadītājs Grigorijs Rodčenkovs, ar kura liecību palīdzību tika atklāti būtiski dopinga pārkāpumi 2014.gada Soču ziemas olimpisko spēļu laikā, ASV televīzijas kanāla CBS raidījumā “60 minutes” sniedzis pirmo interviju kopš aizbēgšanas uz ASV 2015. gadā.