Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Ziemas sports” aktualitātes

Šici ieņem piekto vietu Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā

Latvijas kamaniņu braucēji Andris un Juris Šici sestdien Oberhofas trasē Vācijā izcīnīja piekto vietu Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā, taču saglabāja līderpozīcijas Pasaules kausa kopvērtējumā, bet Mārtiņš Bots/Roberts Plūme ierindojās 13.vietā.

Dārzniekam Oberhofā trešā vieta Nāciju kausā

Latvijas kamaniņu braucējs Artūrs Dārznieks piektdien Oberhofā izcīnīja trešo vietu Nāciju kausā, tādējādi kvalificējoties nedēļas nogalē gaidāmā Pasaules kausa astotā posma pamatsacensībām.

Bendika sprintā ieņem 50. vietu

Latvijas vadošā biatloniste Baiba Bendika trešdien Rūpoldingā Pasaules kausa sestā posma 7,5 kilometru sprinta sacensībās ieņēma 50. vietu, kamēr Sanita un Sandra Buliņas bija attiecīgi 69. un 104.pozīcijā.

Šici Siguldā triumfē Sprinta kausā

Latvijas kamaniņu braucēji Juris un Andris Šici svētdien Siguldā izcīnīja uzvaru Pasaules kausa septītā posma Sprinta kausā, kamēr Kristers Aparjods bija otrais.