Skeletoniste Priedulēna atgriežas trasē ar 14. vietu Eiropas čempionātā

0 Komentāru
Skeletoniste Priedulēna atgriežas trasē ar 14. vietu Eiropas čempionātā
REUTERS

Latvijas vadošā skeletoniste Lelde Priedulēna piektdien Īglsas trasē Insbrukā ierindojās 14.vietā Eiropas čempionātā, kas vienlaikus bija arī Pasaules kausa piektais etaps.

Tikmēr par šī Pasaules kausa posma uzvarētāju un Eiropas čempioni kļuva austriete Janīne Floka, kura bija pirmā jau pēc pirmā brauciena. Divu braucienu summā Austrijas skeletoniste par 0,43 sekundēm apsteidza krievieti Jeļenu Ņikitinu. Savukārt trešā bija Pasaules kausa ieguvēja, pasaules čempione un olimpiskā vicečempione Žaklīna Lelinga no Vācijas.

Floka par Eiropas čempioni kļuvusi trešo reizi karjerā.

Savukārt Priedulēna no pirmās vietas atpalika 2,11 sekundes, ieņemdama 14.vietu Eiropas čempionāta ieskaitē un 19.pozīciju Pasaules kausa vērtējumā.

Latviete jau pēc pirmā brauciena bija šajās pašās pozīcijās, rezultātu beigās neuzlabojot arī divu braucienu summā.

Priedulēna aizvadīja savas pirmās sacensības pēc teju gada pārtraukuma. Viņa atkopās no ceļgala traumas, kā arī uzsāka mācības Šveicē, tādējādi sezonas pirmajā pusē latviete nestartēja.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Martins Dukurs piektdien vīriešu konkurencē jau desmito reizi pēc kārtas kļuva par Eiropas čempionu, kamēr Tomass Dukurs ieņēma ceturto vietu.

Eiropas čempionāts noris vienlaicīgi ar Pasaules kausa piekto posmu, arī šajā ieskaitē M.Dukuram izcīnot uzvaru, bet T.Dukuram ieņemot piekto vietu. Savukārt Ivo Šteinbergs ieņēma 19.vietu, bet Eiropas čempionāta ieskaitē viņam bija 14.pozīcija.

0 Komentāru