Rastorgujevs kļūdās guļus šaušanā un izcīna 17.vietu Itālijas PK posma sprintā

0 Komentāru
Rastorgujevs kļūdās guļus šaušanā un izcīna 17.vietu Itālijas PK posma sprintā
EPA/SCANPIX

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs piektdien izcīnīja 17.vietu Pasaules kausa sestā posma desmit kilometru sprinta sacensības.

Uzvaru sprintā svinēja šīs sezonas līderis norvēģis Juhanness Tīngnēss Bē, kurš ugunslīnijā neaizvēra vienu mērķi, finišēdams pēc 23 minūtēm un 53,9 sekundēm.

Tikmēr otrais bija viņa tautietis Ērlens Bjēntegords, kurš aizvēra visus mērķus un Bē zaudēja 17,5 sekundes, bet trešais ar vienu soda apli bija francūzis Antonīns Gigonā, kurš atpalika 20,2 sekundes.

Kārtējo neveiksmi šosezon cieta titulētais francūzis Martēns Furkads, kurš bija ceturtais, no goda pjedestāla atpalikdams 1,1 sekundi. Piekto vietu tikmēr ieņēma austrietis Simons Eders, bet pirmo sešinieku noslēdza Francijas biatlonists Simons Destjē.

Rastorgujevs kļūdījās šaušanā guļus, uzvarētājam finišā zaudēdams vienu minūti un 2,9 sekundes. Trasē viņam bija 19. ātrākais solis.

Savukārt 26.vietā pēc pirmā šaušanas bija Aleksandrs Patrijuks, kurš otrajā ugunslīnijā pieļāva divas kļūdas. Viņš Bē zaudēja gandrīz trīs minūtes, kas deva 76.vietu.

Latvijas trešais pārstāvis Roberts Slotiņš veica sešus soda apļus un samierinājās ar priekšpēdējo vietu 102 finišējušo biatlonistu konkurencē.

Pasaules kausa kopvērtējumā līderis ar 722 punktiem ir Bē, tālāk ar 491 punktu ir piektdien 26.vietu ieņēmušais krievs Aleksandrs Loginovs, bet pēc tam ar 471punktu ir Furkads.

Tikmēr Rastorgujevs ar 145 punktiem ir 28.pozīcijā.
0 Komentāru