Rastorgujevam trīs kļūdas šaušanā un 16.vieta Itālijas PK posma masu startā

Pievienot komentāru
Rastorgujevam trīs kļūdas šaušanā un 16.vieta Itālijas PK posma masu startā
SIPA/SCANPIX

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs Itālijā notiekošojā Pasaules kausa posma 15 km masu starta distancē pieļāva trīs kļūdas šaušanā un sacīksti noslēdza 16.vietā. 

Uz pirmo šaušanu guļus Andrejs ieradās 27.vietā, taču tajā bija nekļūdīgs un spēja pakāpties uz 17.vietu, no tā brīža līdera, austrieša Simona Edera, atpaliekot 13,3 sekundes, tomēr otrajā šaušanā pieļauta viena kļūda, kas lika atkāpties uz 20.vietu.

Uz pirmo stāvus šaušanu biatlonists ieradās 18.vietā, pieļāva vienu kļūdu, tomēr kļūdījās arī pretinieki, kas Rastorgujevam ļāva pacelties uz 15.vietu. Otrajā stāvus šaušanā un pēdējā visā sacīkstē, latvietis pieļāva vēl vienu kļūdu, noslīdot uz 16.vietu, šādu pozīciju saglabājot arī finišā.

Uzvaru, nekļūdoties šaušanā,  izcīnīja francūzis Kentēns Fijons Majē, kuram tā bija pirmā karjerā. No Majē Rastorgujevs atpalika 1:31,2 minūtes.

Otrā vieta ar divām kļūdām Johanesam Tingesam Bē, trešais bez kļūdām šautuvē palika vācietis Arnds Peifers, kurš pēc pēdējās šaušanas bija otrais, taču ceļā uz finišu piekāpās Bē.