Pasaules čempionāts ir galā, taču sezona turpinās! Bendika cilā svarus un gatavojas pēdējam PK posmam Oslo

1 komentārs
Pasaules čempionāts ir galā, taču sezona turpinās! Bendika cilā svarus un gatavojas pēdējam PK posmam Oslo

Ar sacensībām masu startā vakar Zviedrijas pilsētā Estešundē noslēdzās pasaules čempionāts biatlonā. Sezona gan vēl nav galā, un biatlonisti šajā nedēļas nogalē spēkosies noslēdzošajā Pasaules kausa posmā Norvēģijas pilsētā Oslo. 

Tam aktīvi gatavojas arī Latvijas labākā biatloniste Baiba Bendika – par to liecina viņas publicētais video sociālajā tīklā “Instagram”, kurā Baiba redzama, cilājot svaru stieni.

“Šīm kājām un ķermenim nepieciešams likt strādāt vēl nedēļu! Esmu gatava doties uz noslēdzošo Pasaules kausa posmu Oslo,  ” raksta sportiste.

Aizvadītajā pasaules čempionātā biatlonistei mainīgas sekmes. Čempionāta sākumā izlases kvarteta sastāvā ieņemta 25.vieta jauktajā stafetē, kam sekoja 17.vieta sprintā un 23.vieta iedzīšanā. Diemžēl neveiksme piedzīvota klasikā, 52.vieta, kas pamatīgi sašķobīja iespējas kvalificēties masu startam.

Šķietami noslēdzošajās sacensībās pāru stafetē kopā ar Andreju Rastorgujevu ieņemta augstā desmitā vieta, taču konkurentes izstāšanās dēļ Bendikai bija iespēja piedalīties arī masu startā, kurā nepatīkamos laikapstākļos finišs 27.vietā.

1 komentārs