Komentāri
Melbārža četrinieks pasaules čempionātā bobslejā izcīna bronzu
Foto: EPA/LETA

Latvijas bobsleja pilota Oskara Melbārža četrinieks svētdien pieļāva kļūdu startā Vinterbergas trasē Vācijā notiekošā pasaules čempionāta ceturtajā braucienā, tomēr četru braucienu summā nosargāja trešo vietu un izcīnīja bronzas medaļas.

Latvija pie pasaules čempionāta medaļām četrinieku sacensībās tika otro reizi vēsturē. Iepriekš 2009. gadā bronzu ieguva Jānis Miņins, kura stūmēji tobrīd bija Melbārdis, Dreiškens un Intars Dambis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc pirmās dienas latvieši atradās līderpozīcijā, līdz ar to trešo braucienu Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu uzsāka kā pirmie, turklāt sasniedza jaunu trases rekordu.

Tomēr pēc tam trases rekordu sasniedza arī vācieša Maksimiljana Arnta ekipāža un kopvērtējumā apsteidza Melbārža ekipāžu par 0,01 sekundi. Savukārt trešajā vietā esošā Niko Valtera ekipāža arī tika pie jauna rekorda un pēc trešā brauciena savam tautietim zaudēja vien 0,03 sekundes. Savukārt ceturtais tobrīd bija vēl viens Vācijas atlēts Frančesko Frīdrihs, kurš atpalika 0,17 sekundes. Līdz ar to trešajā braucienā Melbārža ekipāžai bija trešais ātrākais laiks.

Ceturtajā nobraucienā Latvijas četrinieks startā pieļāva kļūdu un braucienu noslēdza ar ceturto rezultātu. Uzvaru noturēja Arnta četrinieks, kas par 0,02 sekundēm apsteidza Valteru, bet Melbārdis ar stūmējiem zaudēja 0,12 sekundes. Tikmēr ceturto vietu guvušais Frīdrihs bija vēl par 0,05 sekundēm lēnāks.

Otra Latvijas ekipāža, kurā brauca pilots Oskars Ķibermanis ar stūmējiem Helviju Lūsi, Raivi Zīrupu un Vairi Leibomu, trešajā braucienā uzrādīja vien 17. rezultātu, summā zaudējot vienu pozīciju un atkrītot uz 14. vietu.

Savukārt noslēdzošajā braucienā Ķibermaņa četrinieks bija 14. ātrākais, tomēr summā zaudēja vēl vienu pozīciju un sacensības noslēdza 15. vietā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl