Komentāri

Pasaules kausa ieguvējs bobslejā Oskars Melbārdis pēc bobsleja sezonas beigām turpina skriet un braukt ar riteni vietējos mežos un takās, šorīt LNT rīta raidījumā 900 sekundes atzina Melbārdis.

Pasaules kausa ieguvējs un olimpiskais vicečempions Oskars Melbārdis pārcēlies dzīvot uz Baložiem, jo patīk būt pie dabas, klusumā un pēc saspringtajiem startiem dzīvo rimtāku dzīvi. Tomēr arī nākamā sezona vairs nav aiz kalniem – formā sevi ir jāuztur jebkurā gadījumā. Bez dienišķās rīta vingrošanas bobslejists 4.maijā piedalīsies Latvijas Neatkarības dienas velomarotanā Jūrmalā – Oskars brauks pats un arī citus aicina!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl