Martins Dukurs apņēmības pilns piedalīties 2022. gada Pekinas olimpiskajās spēlēs

1 komentārs

Latvijas vadošais skeletonists Martins Dukurs plāno startēt 2022. gada Pekinas olimpiskajās spēlēs, raidījumam “Hattrick” atklāja pats sportists.

Šobrīd 33 gadus vecais Dukurs februārī notikušajās Phjončhanas olimpiskajās spēlēs palika ceturtajā vietā, vien pēdējā braucienā izlaižot no rokām godalgu. Pēc sacensībām latvietis neslēpa vilšanos un norādīja, ka varētu likt punktu savai karjerai. Tomēr viņa tēvs Dainis Dukurs izteicās, ka emocijām jānorimst un tikai tad jāpieņem lēmums.

“Šīm sacensībām gatavojos četrus gadus un tie nebija tie braucieni, ar kādiem es gribētu beigt savu karjeru,” raidījumā trešdien sacīja M.Dukurs. “Jāsatiekas ar Latvijas Olimpisko vienību (LOV), jāizrunā. Varbūt jāizstāsta virziens, kādā vēlamies strādāt, jo visu laiku dzenamies pēc kausiem, bet, godīgi sakot, man ir viens mērķis. Es būtu gatavs daudz ko ziedot un daudz punu pierē dabūt. Nesaku, ka kaut ko atradīšu, bet tas ir variants, kā varētu tam pietuvoties.”

“Mērķis ir olimpiskās spēles,” atklāja M.Dukurs.

Latvietis arī norādīja, ka skeletona komandā būs izmaiņas – nepieciešami cilvēki, kuriem deg acis un kuri grib strādāt.

“Sajūtu ziņā šķiet, ka kaut ko vajadzētu pamainīt. Citādāk sēžam savā peļķē un plunčājamies,” atzina M.Dukurs, kurš gan noliedza, ka būtu nesaskaņas ar tēvu. “Ar viņu bija saruna un vienojāmies – ja katrs veidosim savu konceptu arī kamanās, tas būs veids, kā divas reizes ātrāk sapratīsim, vai esam kaut ko atraduši.”

Kā zināms, Tomass Dukurs startēja jau 2002.gada olimpiskajās spēlēs Soltleiksitijā, kur izcīnīja 21.vietu, bet četrus gadus vēlāk Martins Dukurs Turīnā bija septītais. Savukārt sekojošajās divās olimpiādēs Vankūverā un Sočos Martins Dukurs izcīnīja sudraba medaļas, bet Tomass palika uzreiz aiz pjedestāla.

1 komentārs