Latvijas kamaniņu braucēji izcīna bronzu Eiropas čempionāta stafetē

Pievienot komentāru
Latvijas kamaniņu braucēji izcīna bronzu Eiropas čempionāta stafetē
LUGE LATVIA

Latvijas kamaniņu braucēji svētdien Oberhofas trasē Vācijā izcīnīja Eiropas čempionāta bronzu.

Līdz ar to Latvijas kamaniņu braucēji šajā nedēļas nogalē izcīnīja jau trešo Eiropas čempionāta medaļu, jo sestdien bronzu guva divnieks Andris un Juris Šici, kā arī Kristers Aparjods.

Stafetes sacensībās Latviju pārstāvēja Elīza Cauce, Inārs Kivlenieks un brāļi Šici. Kamaniņu braucēji šajā disciplīnā pie godalgām kontinenta meistarsacīkstēs tikuši trešo reizi pēc kārtas.

Tikmēr par Eiropas čempioniem tika kronēta Itālija, kuras sastāvā startēja Andrea Fetere, Dominiks Fišnallers un Ivans Naglers/Fabians Mālers, viņiem par 0,116 sekundēm apsteidzot titulētos vāciešus.

Savukārt trešo vietu guvusī Latvija no uzvarētājiem atpalika 0,429 sekundes. Uzreiz ar trijnieka bija Austrija.

Kopumā startēja deviņas komandas.

Oberhofā paralēli Eiropas čempionātam notika arī Pasaules kausa astotais posms.

Pasaules kausa kopvērtējumā stafetē līdere ar 440 punktiem ir Vācija, kurai ar 355 punktiem seko Krievija, bet trešā ar 340 punktiem ir Latvija. Ceturto pozīciju ar 315 punktiem tikmēr ieņem ASV.

Sezonas pirmajās divās sacensībās stafetē latvieši bija piektie, nākamajās ieņēma ceturto vietu, bet pirms mēneša izcīnīja uzvaru. Iepriekšējā posmā laikapstākļu dēļ stafete tika atcelta.

Sestdien bronzas medaļas izcīnīja Šicu divnieku ekipāža, kā arī Kristers Aparjods, savukārt svētdien Latvijas dāmas startēja pieticīgāk – Ulla Zirne kontinenta meistarsacīkstēs bija devītā, kamēr Cauce pēc veiksmīga pirmā brauciena, kurā bija ceturtā, noslēgumā samierinājās ar 11.vietu.