Kamaniņu braucēji marta sākumā Siguldā cīnīsies Latvijas čempionātā

Pievienot komentāru
Kamaniņu braucēji marta sākumā Siguldā cīnīsies Latvijas čempionātā
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

8. un 9. martā Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasē tiks aizvadītas sezonas pēdējās sacensības un noskaidroti 2019. gada Latvijas čempioni kamaniņu sportā. Sacensībām pieteikti 85 sportisti. 8. martā paredzēti oficiālie treniņbraucieni, savukārt godalgas tiks sadalītas 9. martā.

Pirms gada olimpisko sezonu ar uzvaru Latvijas čempionātā noslēdza Elīza Cauce, Artūrs Dārznieks un Andris Šics/Juris Šics, kuri sacensībās startēs arī šogad.

Pieaugušo konkurencē uz starta stāsies visi Latvijas labākie kamaniņu braucēji. Vīru konkurencē par godalgām cīnīsies četri sportisti – Inārs Kivlenieks, Kristers Aparjods, Artūrs Dārznieks un Riks Kristens Rozītis.

Divvietīgo ekipāžu grupā brāļiem Andrim un Jurim Šiciem, Oskaram Gudramovičam/Pēterim Kalniņam un Kristenam Putinam/Imantam Marcinkēvičam konkurenci sastādīs arī juniori Mārtiņš Bots/Roberts Plūme.

Starp dāmām Elīza Cauce, Ulla Zirne un Kendija Aparjode sacentīsies arī ar Sigitu Bērziņu, Elīnu Ievu Vītolu, Andu Upīti un Arinu Cicjuru.

Kā zināms, pagājušajā nedēļas nogalē Soču trasē noslēdzās Pasaules kausa sezona. Tās kopvērtējumā visaugstāk no latviešiem atradās brāļu Šicu divnieku ekipāža, kurai augstā ceturtā vieta. Gudramovičs/Marcinkēvičš ieņēma septīto vietu, kamēr Putinam/Marcinkēvičam 14.vieta.

Vīru konkurencē 15.vieta Kristeram Aparjodam, 21.pozīcija Ināram Kivleniekam. Savukārt dāmu konkurencē sezonu astotajā vietā pabeidza Elīza Cauce, desmitā Kendija Aparjode, 12.vieta Ullai Zirnei.