Bērziņa un Spriņģa bobsleja divnieku ekipāža Siguldā izcīna sudrabu Eiropas kausa posmā

0 Komentāru
Bērziņa un Spriņģa bobsleja divnieku ekipāža Siguldā izcīna sudrabu Eiropas kausa posmā
ROMĀNS KOKŠAROVS,F64

Latvijas pilota Ralfa Bērziņa un stūmēja Dāvja Spriņģa piektdien Siguldā izcīnīja sudraba medaļas Eiropas kausa priekšpēdējā posmā.

Uzvaru izcīnīja vācieša Kristofera Hafera divnieku ekipāža, kas braucienos uzrādīja otro un pirmo rezultātu.

Bērziņš pirmajā braucienā bija ātrākais, bet otrajā uzrādīja vien piekto rezultātu, Haferam divu braucienu summā piekāpjoties par nieka septiņām sekundes simtdaļām.

Tikmēr bronzas medaļas izcīnīja šveicieša Mihaela Kūnena divnieks, kas Haferam zaudēja 0,21 sekundi.

No latviešiem Helvijs Babris ar Edgaru Nemmi uzvarētājiem zaudēja 1,34 sekundes, kas deva dalītu 12.vietu, bet brāļu Dāvja un Laura Kaufmaņu ekipāžas atpalika par tieši trim sekundēm, ierindodamies pēdējā pozīcijā 14 ekipāžu konkurencē.

Dāmām uzvaru Eiropas kausa un Eiropas čempionāta ieskaitē svinēja krievietes Ļubovas Čerņihas ekipāža. Abus braucienus pabeidza četras no piecām ekipāžām, no kurām trīs bija Krievijas divnieki.

Sestdien turpat Siguldā notiks Eiropas kausa pēdējais posms, kurā vīru divnieki cīnīsies par Eiropas junioru čempionāta medaļām.

Tāpat sestdien notiks sacensības skeletonā, kur čempionu titulu cīnīsies Krists Netlaus, Elvis Veinbergs un Mārtiņš Muižnieks, bet sieviešu konkurencē – Dārta Zunte un Endija Tērauda.

0 Komentāru