Bendikai 43.vieta Pasaules kausa ceturtā posma sprinta sacensībās

0 Komentāru
Bendikai 43.vieta Pasaules kausa ceturtā posma sprinta sacensībās
JULIA SADYKOVA

Latvijas vadošā dāmu biatloniste Baiba Bendika ceturtdien Vācijā ierindojās 43.vietā Pasaules kausa sezonas ceturtā posma 7,5 kilometru sprinta sacensībās.

Par šo sacensību uzvarētāju tika kronēta itāliete Lisa Vitoci, kura demonstrēja ļoti pārliecinošu sniegumu un bez pieļautām kļūdām šaušanā finišu sasniedza pēc 22 minūtēm un 34,6 sekundēm. Itālietei šī bija pirmā uzvara šosezon.

Otrā, atpalikdama par 5,3 sekundēm, bija francūziete Anaisa Ševaljē, kura arī ugunslīnijā sašāva visus mērķus, kamēr uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās zviedriete Hanna Ēberja, kura arī šaušanā bija nekļūdīga.

Tikmēr Pasaules kausa kopvērtējuma līdere Doroteja Vīrere no Itālijas ceturtdien bija spiesta samierināties vien ar 24.vietu, nesašaujot divus mērķus.

Savukārt Bendika ar divām kļūdām šaušanā ieņēma 43.pozīciju, no uzvarētājas atpalikdama par vienu minūti un 47,2 sekundēm. Abas kļūdas viņa pieļāva otrajā šaušanā, tomēr arī līdz tai latviete bija ārpus labāko trīsdesmitnieka.

Zīmīgi, ka Latvijas biatloniste finišēja tieši pirms titulētās somietes Kaisas Mekereinenas.

Bendika neieguva Pasaules kausa ieskaites punktus, taču kvalificējās sestdien gaidāmajai iedzīšanai.

Pasaules kausa kopvērtējumā līderpozīcijā ir itāliete Doroteja Vīrere, kura guvusi 398 punktus, otrā ar 365 punktiem ir slovākiete Paulīna Fialkova, kura ceturtdien bija vien 21.pozīcijā, bet trešo vietu ar 336 punktiem ieņem Vitoci.

Savukārt Bendika ar 69 punktiem ir 43.pozīcijā.

Piektdien desmit kilometru sprintā spēkosies vīri, un paredzams, ka trasē atgriezīsies Andrejs Rastorgujevs. Sestdien būs sacensības iedzīšanā, bet svētdien notiks stafetes.

0 Komentāru