Aparjods Siguldā paliek ceturtais, no pjedestāla atpaliekot nieka 59 sekundes tūkstošdaļas

0 Komentāru
Aparjods Siguldā paliek ceturtais, no pjedestāla atpaliekot nieka 59 sekundes tūkstošdaļas
ROMĀNS KOKŠAROVS,F64

Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods svētdien Siguldā izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa (PK) izcīņas sestajā posmā, kurā pēc pirmā brauciena bija bronzas medaļas pozīcijā.

Tikmēr Inārs Kivlenieks bija astotais, Riks Kristens Rozītis ieņēma 14.vietu, bet Artūrs Dārznieks bija 18.pozīcijā 30 kamanu konkurencē.

Uzvaru Siguldas posmā svinēja krievu kamaniņu braucējs Semjons Pavļičenko, kurš otrās vietas ieguvēju, savu tautieti Aleksandru Gorbačeviču divu braucienu summā pārspēja par 0,188 sekundēm.

Savukārt trešo vietu ieņēma olimpiskais čempions Dāvids Gleiršers no Austrijas, kurš uzvarētājam piekāpās par 0,264 sekundēm.

Aparjods pēc pirmā brauciena bija trešais, bet otrajā pieļāva pāris kļūdas, kas deva piekto ātrāko laiku. Viņš Pavļičenko zaudēja 0,323 sekundes, bet no goda pjedestāla latvietis atpalika 0,059 sekundes.

Pirmajā braucienā trijniekā tika arī krievs Romāns Repilovs, tomēr neilgi pēc finiša viņš pārsniegtā svara dēļ tika diskvalificēts.

Kivleniekam braucienos bija septītā un 14.vieta, kas deva 0,545 sekunžu deficītu pret uzvarētāju. Rozītis uzrādīja 18. un 13. ātrāko laiku, uzvarētājam zaudējot 0,760 sekundes, bet Dārznieks bija 16. un 21. vietā, atpalikdams 0,890 sekundes.

Pasaules kausa posms Siguldā noslēgsies plkst.13.40, kad tiks aizvadīta stafete.

0 Komentāru