Komentāri
Vladimirs Kļičko savus titulus pret Braientu Dženingsu aizstāvēs aprīlī Ņujorkā
Foto: SIPA/SCANPIX

Pasaules labākais smagsvara bokseris Vladimirs Kļičko no Ukrainas savus titulus pret līdz šim nepārspēto amerikāni Braientu Dženingsu grasās aizstāvēt 25.aprīlī.

Kā vēsta ukraiņa pārstāvji, abu bokseru cīņa norisināsies slavenajā Ņujorkas arēnā Madison Square Garden.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu iepriekšējo cīņu 38 gadus vecais Kļičko aizvadīja pagājušā gada novembra vidū, kad jau piektajā raundā nokautēja bulgāru sportistu Kubratu Pulevu. Līdz ar to Kļičko aizstāvēja Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Starptautiskās Boksa federācijas (IBF), Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO) un Pasaules Boksa asociācijas (WBA), kā arī žurnāla Ring čempiona jostas.

Kļičko karjeras laikā piedalījies 66 cīņās, triumfējot 63 no tām, turklāt 53 panākumus izcīnījis ar nokautu.

Tikmēr 30 gadus vecais Dženingss savas profesionāļa karjeras laikā aizvadījis 19 cīņas, kurās visās guvis uzvaras, turklāt desmit reizes konkurentus pieveicis ar nokautu.

Vladimira Kļičko vecākajam brālim Vitālijam piederēja Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona josta, tomēr viņš pavēstījis par karjeras beigām, lai koncentrētos politiskajai karjerai Ukrainā. Šī josta šobrīd atrodas amerikāņa Deonteja Vaildera īpašumā, kurš pagājušajā nedēļā uzveica tās iepriekšējo turētāju kanādieti Bermeinu Stivērnu.

Tieši 29 gadus vecais Vailders pēc Dženingsa varētu būt Kļičko nākamais pretinieks, turklāt ukrainis jau izteicies, ka vēlas nākotnē iegūt arī WBC titulu, lai viņa īpašumā būtu pilnīgi visas čempionu jostas.

Vailders ir pirmais amerikānis kopš 2006.gada, kuram pieder kāda pasaules čempiona josta smagajā svarā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl