Vienīgajā NHL spēlē Ņujorkas Islanders uzvar Karolīnas Hurricanes

Naktī uz sestdienu vienīgajā Nacionālās Hokeja Līgas spēlē Ņujorkas Islanders ar 5:3 uzvarēja Karolīnas Hurricanes.

Ņujorkas Islanders pēc Džonija Boičaka un diviem Broka Nelsona vārtiem pirmajos divos periodos izvirzījās vadībā ar 3:0. Pēdējās trešdaļas sākumā Hurricanes uzbrucējs Neitans Gerbe samzināja rezultāta starpību, bet Mihails Grabovskis un Treviss Hamoničs vēl divas reizes pārspēja Karolīnas vārtsargu Kamu Vordu. Kriss Terijs un Ēriks Stāls guva divus vārtus arī Hurricanes labā, tomēr pirmo uzvaru sezonā izcīnīja Islanders – 5:3.

Zemga Girgensona Bufalo Sabres šonakt izbraukumā tiksies ar Čikāgas Blackhawks.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!