1 komentārs

Starptautiskajā lidostā “Rīga” pirmdienas vakarā vairāki simti līdzjutēju ar ziediem, apsveikumiem un mūziku sagaidīja Latvijas tenisisti Aļonu Ostapenko, kura kopā ar savu mammu un komandu atgriezās dzimtenē no Parīzes.

Ostapenko uzvara Francijas atklātajā čempionātā kļuvusi par vienu no lielākajiem sasniegumiem Latvijas sporta vēsturē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sportiste pateicās visiem līdzjutējiem un sacīja, ka viņu atbalstu izjutusi arī Parīzē.

Foto

”Ir piepildījies mans sapnis,” tā par sensacionālo triumfu Francijas atklātajā tenisa čempionātā sacīja pati tenisiste.

Ar uzvaru prestižajā turnīrā jaunā sportiste ir ne vien pārrakstījusi Latvijas sporta vēsturi, bet arī nonākusi pasaules masu mediju uzmanības centrā.

Britu ”The Guardian” vēstīja: ”Aļona Ostapenko sasniedz jaunas virsotnes, negaidīti triumfējot Francijas atklātajā turnīrā.” ”Tā bija viena no visneticamākajām ”grand slam” uzvarām jaunāko laiku vēsturē, bet viņas attieksme – visu vai neko – ļāva iemantot neskaitāmus fanus ”Roland Garros” turnīrā,” tā – ”The Guardian”.

”The New York Times” par Latvijas tenisistes uzvaru ziņoja, izmantojot līdzību ar alpīnismu. ”Izlaižot bāzes stacijas, Aļona Ostapenko taisnā ceļā sasniegusi vienu no tenisa galvenajām virsotnēm, iegūstot savu pirmo ”Grand slam” titulu.” Un ”The New York Times” 20 gadīgo tenisisti salīdzināja ar leģendāro Mariju Šarapovu: ”Tāpat kā Šarapova, Ostapenko ir spēcīga un bezbailīga.”

Pēc uzvaras sportiste vēlas turpināt spēlēt bezbailīgu tenisu ar spēcīgiem sitieniem un viņa ir droša, ka gūs vēl ”Grand Slam” titulus.

“Esmu ļoti priecīga par uzvaru. Joprojām tam nespēju noticēt, jo tas bija mans sapnis, kas tagad ir piepildījies. Es domāju, ka to aptveršu tikai pēc pāris dienām vai pāris nedēļām,” atzinusi tenisiste.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl