VIDEO: no kā baidās pasaules čempions bobslejā Oskars Melbārdis?

Komentāri

Oskars Melbārdis un viņa stūmēji aizvadītajā bobsleja sezonā paveica to, ko neviena latviešu ekipāža līdz šim nebija izdarījusi – izcīnīja pasaules čempionu titulu četriniekiem. Īstā drāmā četru braucienu summā tikai pēdējā braucienā apsteidzot vāciešus.

Pasaules čempionātā, atšķirībā no Pasaules kausa posmiem, tiek aizvadīti četri, nevis divi braucieni, taču rezultāta starpība vienalga bija tikai 0,04 sekundes. Tagad ledus visās trasēs ir nokusis, bet tas nenozīmē, ka sportisti var atpūsties. Sporta veidā, kur medaļu likteni izšķir sekundes simtdaļas, svarīga ir katra nianse.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiem, kuri braukuši bobsleja kamanās, tā ir viena no ekstrēmākajām nodarbēm viņu dzīvē, bet sportistiem, kuri to darījuši neskaitāmas reizes, tā, protams, ir ikdiena. Izrādās, arī pasaules čempionam bobslejā mēdz būt bail – tomēr pavisam no citām lietām.

Video: no kā visvairāk baidās Oskars Melbārdis?

Plašāk – piektdien raidījumā 900 sekundes!

FOTO: Saruna ar Oskaru Melbārdi

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl