VIDEO: Lizbovskis lidostā sagaida EuroBasket 2015 talismanu Frenkiju

Komentāri
VIDEO: Lizbovskis lidostā sagaida EuroBasket 2015 talismanu Frenkiju
Foto: LETA

200 dienas pirms Eiropas basketbola čempionāta sākuma Rīgā no tālienes ieradies tēls, 2015. gada Eiropas basketbola čempionāta talismans Frenkijs, bez kura lielais sporta pasākums nebūtu iedomājams. Viņš jau sestdien piedalīsies Aldaris Latvijas Basketbola līgas Zvaigžņu spēlē Ventspilī.

Pilnajā vārdā viņu sauc Uguns bumba Frenkijs, un viņš iekrāsots visu četru turnīra rīkotāju valstu karogu krāsās, ja ieskatāmies vērīgi, viena no talismana uguns mēlēm uz galvas ir Latvijas karmīnsarkanajā tonī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Frenkiju lidostā Rīga sagaidīja Bērnu un jaunatnes basketbola skolas Rīga jaunie sportisti, Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs un Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins.

Frenkijs palīdzēšot Basketbola savienībai izvēlēties Latvijas izlases saukli, un viņam uzticēs arī turnīra 300 brīvprātīgo palīgu aizbildņa pienākumus.

Bet pats svarīgākais Frenkija uzdevums ir palīdzēt mūsu izlasei septembrī nokļūt līdz Francijas pilsētai Lillei, kur risināsies Eiropas čempionāta izšķirošās spēles.

Līdz tam Frenkijs nepilnus septiņus mēnešus dzīvos Latvijā.

Eiropas čempionāts Rīgā atgriezīsies pēc 78 gadu pārtraukuma un tas būs svarīgākais šā gada sporta pasākums Latvijā.

Rīgas apakšgrupā spēlēs arī mūsu kaimiņvalstu Igaunijas un Lietuvas izlases, un, spriežot pēc biļešu pārdošanas tempiem, jau tagad skaidrs, ka 12 no 15 mačiem, kuros spēlēs Baltijas valstu komandas brīvu vietu Arēnā Rīga gandrīz nebūs.

2015. gada Eiropas basketbola čempionāts no 5. septembra līdz 20. septembrim risināsies četrās valstīs – Francijā, Horvātijā, Vācijā un Latvijā.

Informācija par brīvprātīgo pieteikšanos: Eurobasket 2015 brīvprātīgie

Lasi vēl