VEF Rīga līdzīgā cīņā piekāpjas Eirolīgas klubam Kazaņas Unics

0 Komentāru
VEF Rīga līdzīgā cīņā piekāpjas Eirolīgas klubam Kazaņas Unics
Foto: LETA

Latvijas vicečempioni VEF Rīga VTB Vienotās basketbola līgas spēlē svētdien ar rezultātu 52:64 izbraukumā līdzīgā cīņā piekāpās ULEB Eirolīgā spēlējošajam Krievijas klubam Kazaņas Unics.

Vēl ceturtās ceturtdaļas vidū abas komandas rezultātā bija blakus, tomēr VEF Rīga izšķirošajās desmit minūtēs kopā guva vien četrus punktus, ciešot neveiksmi.

Rezultatīvākais Latvijas komandas rindās ar 12 punktiem bija Džeralds Robinsons, bet Bamba Fals izcēlās ar 11 punktiem un 13 bumbām zem groziem. Savukārt Unics sastāvā ar 18 punktiem atzīmējās Kīts Lengfords.

Pirmais puslaiks

Spēles pirmais puslaiks aizritēja mazrezultatīvā, bet līdzīgā cīņā. Pirmos astoņus punktus guva VEF Rīga komanda, bet pirmās ceturtdaļas pēdējā minūtē Unics panāca izlīdzinājumu 15:15. Tiesa pēc desmit minūtēm viesi saglabāja vadību ar 16:15.

Otrajā ceturtdaļā VEF Rīga pēc Jāņa Timmas tālmetiena vēl izvirzījās vadībā ar 21:19, tomēr turpinājumā Unics guva 11 punktus pēc kārtas. VEF Rīga klusumu divas minūtes pirms puslaika beigām ar sekmīgu tālmetienu pārtrauca Džeralds Robinsons, bet pēc tam pa diviem punktiem īsā brīdī guva arī Mareks Mejeris un Ingus Jakovičs. Savukārt pēdējās sekundēs vienu soda metienu iemeta arī Bamba Fals, VEF Rīga pietuvojoties līdz 29:30.

Otrais puslaiks

Trešā ceturtdaļa sākās ar trim Unics tālmetieniem īsā brīdī, tomēr tālāk par astoņiem punktiem VEF Rīga pretiniekiem atļauties neļāva, bet sestajā minūtē divus punktus ar sodu guva Fals un viesi jau atkal bija priekšā ar 42:41. Savukārt pirms pēdējām desmit minūtēm VEF Rīga atradās iedzinējos ar 48:50.

Noslēdzošajā ceturtdaļā rezultāts vairāk nekā trīs minūtes turējās 50:52, bet klusuma brīdi pirmā pārtrauca Unics vienība. VEF Rīga punktus nespēja gūt vairāk nekā septiņas minūtes un aizlaida pretiniekus nenotveramā attālumā.

0 Komentāru