Komentāri
Valērija Adamsa un Reno Lavilenjē – gada labākie vieglatlēti pasaulē
Foto: AFP/LETA

Par šā gada pasaules labākajiem vieglatlētiem piektdien Monako tika atzīti lodes grūdēja Valērija Adamsa no Jaunzēlandes un franču kārtslēcējs Reno Lavilenjē, kurš šo titulu pievienoja arī pirms mēneša gūtajai Eiropas labākā vieglatlēta balvai.

Valērija Adamsa ir divkārtēja olimpiskā un četrkārtēja pasaules čempione, viņa uzvarējusi visās sacensībās, kurās piedalījusies, kopš 2010. gada augusta. Adamsa svinējusi jau 56 uzvaras pēc kārtas.

Reno Lavilenjē šogad laboja leģendārā Sergeja Bubkas 21 gadu veco pasaules rekordu telpās, uzlecot 6,16 metru augstumā, turklāt tas notika Bubkas dzimtenē Doņeckā. Tāpat augustā francūzis trešo reizi karjerā kļuva par Eiropas čempionu.

Savukārt par gada uzlecošo zvaigzni atzīta 17 gadu vecā britu septiņcīņniece Morgana Leika, kura šogad pasaules junioru čempionātā uzvarēja gan septiņcīņā, gan augstlēkšanā.

Balsošana par labākajiem gada vieglatlētiem notika starp pašiem sportistiem, valstu federācijām un žurnālistiem.

Kandidātu lokā nemaz starp desmit kandidātiem nebija jamaikiešu sprintera Useina Bolta, kurš par labāko vieglatlētu tika nosaukts iepriekšējos trīs gados.

Turpat Monako latviešu šķēpmetējs Jānis Lūsis kopā ar 11 citām pasaules sporta leģendām, tai skaitā trīskārtējo olimpisko čempioni Melno Gazeli Vilmu Rūdolfu, tika uzņemts Starptautiskās Vieglatlētikas savienības (IAAF) Slavas zālē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl