Vai talantīgais Ikaunieks pāriet uz Francijas klubu Metz?

Komentāri
Vai talantīgais Ikaunieks pāriet uz Francijas klubu Metz?
Foto: FK LIEPĀJA

Talantīgais Latvijas futbolists Jānis Ikaunieks trešdien ieradies Francijā un varētu pievienoties šīs valsts augstākās līgas komandai Metz, vēsta prestižais izdevums France Football.

Kā vēsta medijs, par Ikaunieku pašlaik interesi izrādot arī Nīderlandes vienība Amsterdamas Ajax, Vācijas komanda Stuttgart un Beļģijas spēcīgākais klubs Anderlecht, tomēr latvietis esot izvēlējies tieši Metz vienību. Plašāka informācija par Ikaunieka nākotni varētu būt pieejama vēlāk trešdien.

Liepājas futbola kluba preses sekretārs Dāvids Jansons aģentūrai LETA pauda, ka pagaidām vienība esošo situāciju ar latvieša iespējamo pāreju nekomentēs. Viņš nevēlējās apstiprināt, vai Ikaunieks pašlaik patiešām atrodas Francijā un ir tuvu līguma parakstīšanai, sakot, ka oficiāla vienošanās pašlaik nav panākta. Francijas čempionāta kopvērtējumā Metz ar 18 punktiem 15 spēlēs pašlaik ieņem 13. vietu.

Šajā sezonā 19 gadus vecais uzbrūkošā stila pussargs Latvijas SMScredit.lv Virslīgas futbola čempionātā Liepājas komandas sastāvā izcēlās ar 23 gūtajiem vārtiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm, kļūstot par turnīra otro rezultatīvāko spēlētāju. Šajā rudenī Ikaunieks debitēja arī Latvijas valstsvienībā.

Kā zināms, augusta sākumā tika ziņots, ka par rezultatīvo uzbrūkošo pussargu nopietni interesējas Horvātijas spēcīgākā komanda Zagrebas Dinamo, kur viņš arī bijis uz atrādīšanos, piedaloties vienā pārbaudes spēlē, bet oktobrī tika vēstīts, ka par latvieti interesi izrādot Itālijas vienība Udinese.

Ikaunieks spēlētāja karjeru sāka Kuldīgā, kur ar vietējo komandu divreiz uzvarēja Latvijas jaunatnes čempionātā, bet tagad jau ilgstoši dzīvo Liepājā.

Lasi vēl