Komentāri

Šodien sešos vakarā pēc Latvijas laika var sākt pieteikties trim pasaulē grūtākajiem allXtri triatloniem – SWISSMAN Xtreme, Celtman Extreme Scottish un Isklar Norseman Xtreme.

Triatloniem var pieteikties šādās interneta vietnēs:

SWISSMAN Xtreme: http://www.suixtri.com/

Celtman Extreme Scottish: http://www.cxtri.com/

Isklar Norseman Xtreme: http://www.nxtri.com/

Isklar Norseman Xtreme triatlonam var pieteikties līdz 2. novembrim un 9. novembrī paziņos rezultātus. SWISSMAN Xtreme un Celtman Extreme Scottish triatlonos pieteikšanās beigsies 12. novembrī un rezultātus paziņos septiņu dienu laikā.

2014. gadā Norseman triatlonu pieveica Ilmārs Kelmers, bet 2012.gadā kā pirmais no Latvijas distance veica Gints Ērmanis.

Isklar Norseman Xtreme oficiālais 2014. gada video.

Celtman Extreme Scottish oficiālais 2014. gada video.

SWISSMAN Xtreme oficiālais 2014. gada video.

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl