Vai Kristers Serģis ir līdzīgs Martinam Dukuram?

Komentāri

17. februāra TV6 raidījumā Overtime TV pie Armanda Pučes, Valda Valtera un Gunta viesojās pieckārtējais pasaules čempions motokrosā Kristers Serģis. Studijā klāt bija arī kāds jauneklis Mārtiņš Gāzīte, bet Valdis Valters intervijas beigās knapi novaldīja mazo KTM moci.

Vēl pirms Valdis iemēģināja mazo moci, Kristers stāstīja par savu pirmo tikšanos ar Paulu Jonasu un viņa tēvu, par Latvijas lielākās motokrosa cerības trenēšanos pie desmitkārtējā pasaules čempiona Stefana Everta. Skaties arī, ko Kristers domā par salīdzinājumu ar Martinu Dukuru?

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl