Komentāri

Overtime TV Armands Puče un Valdis Valters skaita naudu Latvijas sportā – basketbola, futbola un hokeja līgās.

Overtime TV vadītāji Puče un Valters, iedvesmojošies no Edmunda Novicka pētījuma par algām Latvijas futbolā, apzināja naudas lielumu arī basketbola un hokeja līgās.

Skaidrs, ka ārpus konkurences ir Rīgas Dinamo spēlētāju atalgojums, bet no vietējo līgu spēlētājiem 10 000 eiro Latvijā varētu saņemt ja nu vienīgi Kristaps Janičenoks. Pēc Armanda un Valda aprēķiniem, bagātākās līgas statusā joprojām ir Latvijas Basketbola līga.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl