Vācijas kausā futbolā Chemnitzer šodien tiekas ar Brēmenes Werder

0 Komentāru
Vācijas kausā futbolā Chemnitzer šodien tiekas ar Brēmenes Werder
Foto: EPA/LETA

Vācijas kausa 2. kārtas spēlēs 3. līgas klubs Chemnitzer šovakar tiekas ar bundeslīgas Brēmenes Werder un 2. bundeslīgas St. Pauli ar Vācijas vicečempioniem Dortmundes Borussia.

Pēdējos trijos Vācijas kausa izcīņas finālos ir spēlējusi Vācijas titulētākā komanda, divas reizes izcīnot uzvaras, bet 2012. gada izšķirošajā spēlē ar 2:5 zaudējot Dortmundes Borussia. Gadu vēlāk Bayern finālā ar 3:2 uzvarēja Stuttgart, bet pērn papildlaikā ar 2:0 revanšējās Dortmundes Borussia.

 Anatolijs Kreipāns, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Šajā Vācijas kausa izcīņas spēlē varētu būt liela intriga, jo tiekas komanda, kas 3. līgā pašreiz atrodas 4. vietā (Hemnica), bet komandu, kas ir pēdējā 1. bundeslīgā un tikai viena no divām komandām (otra ir Freiburg), kas vēl nav guvusi nevienu uzvaru. Pirms 22 gadiem abas komandas tikās Hemnicas stadionā 1/4 finālā un toreiz daudziem par lielu pārsteigumu laukuma saimnieki uzvarēja papildlaikā ar 2:1. Tagad – cits laiks, citi spēlētāji, bet to spēli Hemnicas līdzjutēji ļoti labi atceras un alkst atkārtojuma…”

 Aivars Zahārovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Vēl pirms dažām sezonām St. Pauli vienība no Hamburgas beidzot iekļuva Bundeslīgā, taču noturēties tur tā arī nespēja, un pēdējos gadus tīri labi izskatījās otrajā pēc spēka Vācijas līgā. Šosezon vairs tik labi neklājas un pēc pēdējā zaudējuma (graujošs 0:4 savā laukumā pret Karlsrūes SC) komanda jau noslīdējusi uz 16.vietu. Visai nesekmīgi Bundeslīgā startē arī vicečempioni Dortmundes Borussia, kas ieņem vien 15. vietu (četri zaudējumi pēc kārtas un pieci pēdējās sešās spēlēs). Abām komandām kā gaiss nepieciešama kāda uzvara, kas uzlabos komandas mikroklimatu un dos ticību saviem spēkiem. Tā ka gaidāma nopietna cīkstēšanās, un nav teikts, ka uzvarēs dortmundieši!”

Vācijas kausa spēles kanālā VSB:

Otrdien, 28. oktobrī

19.55 Chemnitzer – Brēmenes Werder

Trešdien, 29. oktobrī

01.50 St. Pauli – Dortmundes Borussia

21.25 Hamburger – Minhenes Bayern

Ceturtdien, 30. oktobrī

1.20 Magdeburg– Leverkūzenes Bayer

0 Komentāru