Komentāri

Vēl 6 minūtes līdz spēles beigām Slovēnijai bija tikai 2 punktu pārsvars, bet tad 6 punktus pēc kārtas guva Gorans Dragičs, Domens Lorbeks, Zorans Dragičs un Slovēnija jau bez lielākiem uztraukumiem iekļuva ceturtdaļfinālā.

Slovēnijas izlases līderis, NBA kluba Fīniksas ”Suns” aizsargs, Gorans Dragičš pēc grupu turnīra spēlēm bija neapmierināts ar Austrālijas zaudējumu pēdējā kārtā Angolai – viņaprāt Zaļā kontinenta izlase apzināti zaudēja Āfrikas čempioniem, lai ceturtdaļfinālā izvairītos no tikšanās ar ASV. Taču līdz mačam ar ASV Slovēnijai vēl bija jāapspēlē Dominikana.

Gorans Dragičš guva 12 punktus, bet viņa jaunākais brālis, Malagas ”Unicaja” uzbrucējs Zorans Dragičs, iemeta 18. Dominikanai rezultatīvākais bija Džeims Feldīns ar 18 punktiem. Otrdien ceturtdaļfinālā Slovēnijai nopietns pārbaudījums – ASV izlase.

FIBA Pasaules kausa 1/8 fināla spēles kanālā VSB:
Svētdien, 7.septembrī:

17:00 Jaunzēlande – Lietuva

14:25 Serbija – Grieķija

16:25 Turcija – Austrālija

20:55 Brazīlija – Argentīna

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl