Komentāri
Uz 3,5 gadiem notiesātais Uli Hēness atsāks strādāt Minhenes Bayern
Foto: AFP/LETA

Vācijas čempionvienības futbolā Minhenes Bayern bijušais prezidents Ulrihs Hēness, kurš pašlaik izcieš par nodokļu nemaksāšanu piespriesto 3,5 gadu cietumsodu, jaunajā gadā sāks strādāt vienības jaunatnes sistēmā.

Kā paudis pašreizējais Bayern vadītājs Karls Haincs Rumenige, janvārī pašlaik 62 gadus vecais Hēness uzsāks darbu ar jaunajiem spēlētājiem, tomēr katru vakaru viņam būs jāatgriežas aiz restēm.

Kā ziņots, sods Hēnesam tika piespriests martā, kad viņš tiesā atzinās aptuveni 18 miljonu eiro nodokļu nemaksāšanā, savā liecībā atklājot, ka lielāko daļu naudas līdzekļu iepludinājis ārvalstu valūtas tirgos, kopsummā zaudējot vairāk, nekā iegūstot. Vēlāk pēc pārbaudes veikšanas secināts, ka Hēness nodokļos nav samaksājis gandrīz 30 miljonus eiro.

Futbolista karjeras laikā Hēness pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados ar Bayern trīs reizes kļuva par Vācijas čempionu, kā arī trīs reizes triumfēja Eiropas kausa izcīņas turnīrā (tagad – UEFA Čempionu līga). Savukārt Rietumvācijas izlases sastāvā viņš kļuva par 1972.gada Eiropas čempionu un 1974.gada Pasaules kausa ieguvēju.

Par Bayern kluba ģenerālmenedžeri Hēness sāka strādāt 1979.gadā vien 27 gadu vecumā, bet par prezidentu kļuva 2010.gadā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl