UEFA Čempionu līgā PSG uzvar ”Barcelona” un BATE – Madrides ”Athletic”

UEFA Čempionu līgas otrajā kārtā F grupas spēlē ”Paris Saint-Germain” ar 3:2 uzvarēja ”Barcelona”,  bet H grupā Borisovas BATE ar 2:1 pārspēja Bilbao ”Athletic”.

Francijas čempioni ”Paris Saint-Germain” arī spēlējot bez sava līdera Zlatana Ibrahimoviča, prata ar 3:2 pārspēt “Barcelona”. ”Saint-Germain” labā vārtus guva Davids Luiss, Marko Verati un Blēzs Matidī, bet Spānijas klubā ar precīziem sitieniem izcēlālās kluba lielakās zvaigznes Lionels Mesi un Neimārs. Brazīlietis 56.minūtē samazināja rezultāta starpību līdz 2:3, tomēr atlikušajā laikā PSG uzvaru nosargāja. Otrajā puslaikā “Barcelona” sastāvā laukumā devās Čavi Ernandess, aizvadot savu 143 Čempionu līgas spēli un tādejādi pārspējot līdzšinējo rekordistu, Madrides “Real” leģendu Raulu.

H grupā pārsteigumu sagādāja Hermana Māliņa Borisovas BATE, kas ar 2:1 pārspēja Bilbao ”Athletic”. Baltkrievijas kluba labā vārtus guva Deniss Poļakovs un Aleksandrs Karņickis, bet BATE vārtsargu Sergeju Čerņiku pārspēja Arics Aduriss.

Pārējās vakardienas spēlēs Maskavas CSKA ar 0:1 zaudēja Minhenes “Bayern”, ”Sporting” arī ar 0:1 ”Chelsea”, bet neizšķirti spēlēja ”Schalke o4” – ”Maribor” 1:1, ”Manchester City” – ”Roma” 1:1, APOEL – ”Ajax” 1:1, un ”Shakhtar” – ”Porto” 2:2.