UEFA Čempionu līgā Mesi un Neimara Barcelona spēlēs ar Amsterdamas Ajax

0 Komentāru
UEFA Čempionu līgā Mesi un Neimara Barcelona spēlēs ar Amsterdamas Ajax
Foto: AFP/LETA

Barcelona pēdējā Spānijas čempionāta spēlē ar 3:0 pārspēja Eibar komandu, vārtus gūstot Šavi Ernandesam, Neimaram un Lionelam Mesi. Amsterdamas Ajax sestdien Nīderlandes čempionātā izbraukumā spēlēja neizšķirti 1:1 ar Twente.

Čempionu līgas F grupā līderi pirms 3. kārtas ar 4 punktiem ir Paris Saint-Germain, Barcelona ir otrie ar 3 punktiem, Ajax trešie ar 2 punktiem.

Ilvars Koscinkevičs, TV6 un Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Neticami, ka, uz abām komandām kopā skaitot, līdzšinējās četrās spēlēs grupu turnīrā ir tikai viena uzvara… Ja uzvarēs Barcelona, visticamāk, palielināsies plaisa starp labāko divnieku un sekotājiem, taču – pieredze rāda, ka par spīti tam, ka šis Ajax vairs nav tas Ajax, kas bija 90. gados, Barcelona tas iekost arvien prot. Piemēram, pērn Ajax uzvarēja Amsterdamā ar 2:1. Tiesa, Barselonā cieta sagrāvi ar 0:4… Mājās Barcelona zaudējusi tikai vienā no iepriekšējām 28 spēlēm turnīrā! Šis būs arī divu iepriekšējo komandas biedru duelis – Luiss Enrike un Franks de Būrs savulaik plecu pie pleca spēlēja Barcelona kreklos. Atmiņas būs jāmet pie malas.”

 

UEFA Čempionu līgas spēles kanālā VSB:

Otrdien, 21. oktobrī
  • 18.50 Maskavas CSKA – Manchester City
  • 21.35 Barcelona – Ajax
  • 23.45 RomaMinhenes Bayern
Trešdien, 22. oktobrī
  • 21.35 Galatasaray – Dortmundes Borussia

UEFA Čempionu līgas spēle kanālā TV6

Trešdien, 22. oktobrī
  • 21.40 Liverpool – Madrides Real
0 Komentāru