Kaspars Vecvagars šosezon laukumā neatgriezīsies

0 Komentāru
Kaspars Vecvagars šosezon laukumā neatgriezīsies
Foto: AFP/LETA

Latviešu talantīgais basketbola saspēles vadītājs Kaspars Vecvagars, kurš jau kopš janvāra ārstē ceļgala priekšējo krustenisko saišu plīsumu, vēlreiz gulsies uz operāciju galda un šosezon laukumā neizies, vēsta latvieša pārstāvētā Lietuvas vienība Kauņas Žalgiris.

Pašlaik 21 gadu vecais basketbolists traumu guva treniņā, un februārī viņam tika veikta operācija. Vasarā treniņnometnes laikā Vecvagars atkal sajutis sāpes kājā, kas lika aizvadīt vairāku mēnešu rehabilitācijas programmu, tomēr tagad secināts, ka kājas stabilitāte nav atgriezusies un būs jāveic atkārtota operācija.

Pēc šādām operācijām spēlētāju atveseļošanās parasti ilgstot 5-6 mēnešus.

Vecvagars iepriekšējā sezonā debitēja ULEB Eirolīgas sacensībās, astoņos mačos gūstot vidēji 2,5 punktus un veicot 1,1 rezultatīvu piespēli. Savukārt vietējā čempionātā viņš iepriekšējā sezonā vidēji guva 4,1 punktu un veica 1,3 rezultatīvas piespēles.

Latvijas U-20 izlase ar Vecvagaru ierindā 2013. gada vasarā Eiropas meistarsacīkstēs izcīnīja sudraba godalgas, bet pats Vecvagars tā gada beigās tika novērtēts gan Latvijas Basketbola savienības (LBS) balvu pasniegšanas ceremonijā, gan pasākumā Gada balva sportā. Basketbolistu pasākumā Vecvagars kļuva par gada piemēru, bet Gada balvā sportā viņš saņēma apbalvojumu Par cīņas gribu.

Saspēles vadītājs tika iekļauts Eiropas U-20 čempionāta simboliskajā izlasē un kļuva par turnīra piekto rezultatīvāko spēlētāju. Pērn spēlētājs pagarināja līgumu ar Žalgiri pēc sistēmas 2+1 gads. Pirms tam 2010. gadā viņš kopā ar Latvijas U-18 valstsvienību izcīnīja kontinenta meistarsacīkšu bronzas godalgu.

0 Komentāru