Tottenham Hotspur aizvadīja otro Londonas derbiju pēc kārtas, un šoreiz, pēc uzvaras pār Premjerlīgas līderiem Chelsea ar 5:3, piekāpās Crystal Palace ar 1:2.

Crystal Palace aizvadīja pirmo maču sava jaunā trenera Alana Pardjū vadībā, kurš iepriekšējos četrus gadus atradās pie Newcastle stūres.

Otrā puslaika sākumā Harijs Keins izvirzīja vadībā Tottenham Hotspur. Tomēr Spurs futbolistiem nebija lemts izcīnīt otru uzvaru pēc kārtas. Vispirms Dvaits Geils ar 11 metru soda sitienu izlīdzināja rezultātu, un 80.minūtē Džeisons Pančons guva uzvaras vārtus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.