Komentāri

Šodien kopā ar saviem lieliskajiem Skaties.lv redakcijas kolēģiem – Kristu, Guntu un Egīlu – aizvadījām pirmo kopīgo treniņu LSPA stadionā, Sporta Laboratorijas sporta ārstes Sandras Rozenštokas vadībā.

Kā jau minēju iepriekšējos rakstos un sižetos, Skaties.lv redakcijas aktīvākie cilvēki maijā plāno noskriet kādu garāku distanci maratona ietvaros. Tā kā neviens no mums nav profesionāls skrējējs un neviens nemaz īsti neprot pareizi skriet, tad labprāt vērsāmies pie Sporta Laboratorijas sporta ārstes Sandras Rozenštokas, pie kuras izgājām slodzes testu, lai noteiktu savu fizisko stāvokli un ķermeņu sagatavotību. Kādam no mums pieklibo sirdsdarbība, kādam vāji muskuļi, bet kādam ir jāiemācās pareizi elpot. Visus mūsu slodzes testā noteiktos mīnusus centīsimies izmainīt, izpildot konkrētus vingrinājumus un klausoties sporta ārstes Sandras norādījumus. Kā mums veicās pirmajā kopīgajā treniņā, skaties videosižetā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Skaties.lv redaktori aizvada pirmo skriešanas treniņu

Atceries – arī tu vari veikt slodzes testu un kopā ar Sporta Laboratorijas treneriem veikt pirmos soļus pretī lieliem mērķiem! Sporta Laboratorijā, Brīvības ielā 363. Vari pieteikties arī iepriekš pa tālr.: 67523042!

FOTO:

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl