VIDEO: Talsu Stirnubukā dodas tūkstoš skrējēju

Komentāri

Vairāk nekā tūkstotis skrējēju nedēļas nogalē bija sabraukuši Talsos, lai piedalītos taku skriešanas seriāla – Stirnubuka ceturtajā – priekšpēdējā posmā. Pirmo reizi šajā seriālā dalībniekiem nācās veikt arī vairākus kilometrus pilsētas vidē, apskrienot gandrīz visus 9 Talsu pakalnus.

Pati garākā Lūša distance šoreiz bija 34 km garumā, un visātrāk ar šo kalnu maratonu galā tika jēkabpilietis – Anatolijs Macuks, kurš uzvarēja arī seriāla otrajā posmā – Abavas ielejā. Otrā un trešā vieta – ogrēnietim Kristapam Kaimiņam un talsiniekam – Gintam Lūsim, kurš atguvis līderpozīcijas kopvērtējumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviešu konkurencē uzvarēja Irina Štūla Pnakoka no Liepājas, otrā ventspilniece Laura Čakle, trešā Karīna Helmane no Tukuma, un tādā pašā secībā skrējējas ieņem vietas sezonas kopvērtējumā. Vidējā distancē 19 kilometru skrējienā ātrākie bija Jānis Kūms un Kristīne Jansone, bet 9 km Zaķa distancē pirmie Talsu svētku laukumā atgriezās Jānis Gailis un Ināra Lūse. Mazie skrēja susura distances apkārt Talsu ezeram. Seriāla noslēguma posms notiks 22. augustā Tukuma pusē pie Milzkalnes.

Lasi vēl