VIDEO: Talsu Stirnubukā dodas tūkstoš skrējēju

Komentāri

Vairāk nekā tūkstotis skrējēju nedēļas nogalē bija sabraukuši Talsos, lai piedalītos taku skriešanas seriāla – Stirnubuka ceturtajā – priekšpēdējā posmā. Pirmo reizi šajā seriālā dalībniekiem nācās veikt arī vairākus kilometrus pilsētas vidē, apskrienot gandrīz visus 9 Talsu pakalnus.

Pati garākā Lūša distance šoreiz bija 34 km garumā, un visātrāk ar šo kalnu maratonu galā tika jēkabpilietis – Anatolijs Macuks, kurš uzvarēja arī seriāla otrajā posmā – Abavas ielejā. Otrā un trešā vieta – ogrēnietim Kristapam Kaimiņam un talsiniekam – Gintam Lūsim, kurš atguvis līderpozīcijas kopvērtējumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviešu konkurencē uzvarēja Irina Štūla Pnakoka no Liepājas, otrā ventspilniece Laura Čakle, trešā Karīna Helmane no Tukuma, un tādā pašā secībā skrējējas ieņem vietas sezonas kopvērtējumā. Vidējā distancē 19 kilometru skrējienā ātrākie bija Jānis Kūms un Kristīne Jansone, bet 9 km Zaķa distancē pirmie Talsu svētku laukumā atgriezās Jānis Gailis un Ināra Lūse. Mazie skrēja susura distances apkārt Talsu ezeram. Seriāla noslēguma posms notiks 22. augustā Tukuma pusē pie Milzkalnes.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl