1 komentārs

Jūs man neticēsit, bet pirmie kucēni ik pa laikam ir jāslīcina (piedodiet visas pasaules dzīvnieku tiesību aizstāvji – tas ir tikai teiciens)! Tā nu atkal noticis ar mani – gribēju skriet maratonu, bet…

Īstenībā nav jau nekā sarežģīta – gribēšana aizgāja pa priekšu varēšanai. Iespējams, šogad līdz maratona pieveikšanai netikšu, un varbūt pat ne līdz pusītei. Tomēr negribēju, lai es īsti pat līdz trolejbusam nevarētu aizskriet. Un, kā izrādījās, neolimpiskos ātrumos skriet ar mieru bija arī mani Skaties.lv kolēģi Ieva, Gunta, Krista, Egīls un Ritvars. Šo ieceri pilnībā atbalstīja arī ļoti draudzīgā Sporta Laboratorijas dakterīte Sandra Rozenštoka. Kā jau tas pienākas, sākām ar sākumu – slodzes testu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: enerģiskā Skaties.lv redaktore Krista iziet slodzes testu

Izrādījās, ka arī man, tāpat kā Kristai, pirms vēl kājas pēda pieskaras stadiona celiņam, meža takai vai ielas asfaltam blakus mājai, jāiemācās pareizi elpot. Sandra parādīja dažādas diagrammas un tabulas, kurās varējām redzēt pulsu un elpošanas ritmu. Izskatījās iespaidīgi! Piemēram, Ritvaram, lai nesāpētu ceļi, pirms skriešanas kārtīgi jāiesildās un pēc jāatsildās. Tagad slodzes tests jāveic arī Guntai, Kristai un Egīlam, un tad jau nākamajā reizē es jums pastāstīšu par pirmajiem kilometriem stadionā!

Slodzes testu vari veikt arī tu Sporta Laboratorijā, Brīvības ielā 363. Vari pieteikties arī iepriekš pa tālr.: 67523042!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl