VIDEO: Rīgas maratons tuvojas ar jauninājumiem

Komentāri

Līdz Rīgas maratonam ir atlikušas precīzi 63 dienas, un šodien atrisināsies vairākas intrigas. Šodien Rīgas maratona organizatori iepazīstinās gan ar pasākuma programmu, gan arī plašākai publikai tiks parādītas šā gada medaļas un oficiālie T krekli. Deviņas nedēļas pirms maratona starta šāviena daži no šā gada jaunumiem zināmi arī mums, un par tiem tūdaļ plašāk pastāstīs kolēģe Zane Brikmane.

Šī jau būs 26. reize, kad Rīgā notiks maratons, un arī šogad skriešanas pasākums galvaspilsētā izvērtīsies divu dienu garumā. 14. un 15. maijs ir oficiālie Rīgas maratona datumi. Šogad galvenais jaunums būs tas, ka īsākā distance būs nevis 5 kilometri, bet gan 6,2 kilometri. Tikmēr visvairāk jaunumu maratona rīkotāji ieviesuši pērn, kad pirmo reizi pasākums notika divas dienas pēc kārtas, tika sasniegts līdzšinējais dalībnieku rekords – gandrīz 26 tūkstoši skrējēju. Notika arī pirmā Nāciju parāde, kas pulcēja 69 valstu pārstāvjus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Rīgas maratons tuvojas ar jauninājumiem

FOTO:

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl