VIDEO: Lizbovskis vingro un sola sagādāt možu un enerģisku dienu

Komentāri

Lai varētu labāk sagatavoties darba dienai, svarīgas ir ne tikai kārtīgas brokastis, bet arī neliela rīta rosme. Lai pamodinātu visu ķermeni, no rītiem ir nedaudz jāpavingro un par to ir pārliecināts arī Lauris Lizbovskis, kurš rītu iesāka, mācoties vingrot.

Ar pašiem pirmajiem rīta vingrojumiem Lauri iepazīstina Rahēle – terapeitiskās vingrošanas pasniedzēja. To būtu labi iesākt ar vingrinājumiem, guļot uz muguras, atrodoties vēl gultā – vajadzētu izstaipīt rokas, kājas, muguru, vēderu. Tā mēs gūstam enerģiju, možumu un, dienas laikā pieejot pie spoguļa, varēsim redzēt, ka no rīta esam pavingrojuši!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aktīvā dzīvesveida rītu Lauris turpināja, iepazīstoties ar krosfita treniņiem, par kuriem stāstīja CrossFit Teika treneris Ēriks. Krosfitā lielākā uzmanība tiek pievērsta vispārējai sagatavotībai – spēkam, ātrumam, izturībai. Iesācējiem nav nepieciešama iepriekšēja sagatavotība – tikai jāatnāk uz kādu no krosfita zālēm un jāizmēģina, uz ko arī visus aicina veselīgā dzīvesveida entuziasts Lauris!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl