VIDEO: Lizbovskis izkāpj no Daugavas un stāsta par triatlonu

Komentāri

Trešo reizi Latvijas galvaspilsētā notiks Rīgas triatlons, kas otro reizi notiks Eiropas kausa ietvaros. Rīgā notiks triatlona sprints – 750 m peldēšana, 20 riteņbraukšana un 5 km skriešana. Sacensības risināsies pašā galvaspilsētas centrā – Āgenskalna līcī, Daugavas krastmalā, pāri Vanšu tiltam.

No Austrālijas būs desmit sportisti, bet viens no spēcīgākajiem Rīgas triatlona dalībniekiem būs krievs Aleksandrs Brjuhankovs, kurš pasaules reitingā pašlaik atrodams 27. vietā. LNT korespondents Lauris Lizbovskis piektdienas rītā kopā ar Latvijas čempioniem Ingvaru Ivanovu un Baibu Medni izmēģināja triatlona peldēšanas distanci.

Rīgas triatlona laikā notiks tautas sacensības jauniešiem, junioriem un veterāniem. Savukārt pēcpusdienā būs galvenie starti, kad startēs elites grupas vīrieši un sievietes.

FOTO no Rīgas triatlona 2014:

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl