VIDEO: lielais Lattelecom Rīga maratons jau pēc astoņiem mēnešiem!

Komentāri

Jau pēc astoņiem mēnešiem startēs Lattelecom Rīga maratons, tāpēc LNT 900 sekunžu sporta žurnālists Lauris Lizbovskis šorīt sarunājās ar sacensību organizatoru Aigaru Nordu, kā arī ar vienu no dalībniekiem Edgaru, kurš gatavs pieveikt 21 kilometru.

Aigars Nords, kurš ir viens no Lattelecom Rīgas maratona organizētājiem, sacīja, ka jau šodien sākas reģistrācija nākamā gada sacensībām. Topošajiem dalībniekiem būs iespēja nofotografēties ar sevis izvēlēto distanci, tādējādi paužot apņemšanos to pieveikt. “Trase maratonam būs praktiski identiska kā pagājušajā gadā”, atklāja Nords.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl