VIDEO: Kristīne Garklāva sarunājas ar skeiteru Madaru Apsi

Komentāri

Iepriekšējo reizi Kristīne Garklāva ar Madaru Apsi sarunājās, kad toreiz vēl krietni jaunākais puisis tikai gribēja kļūt par skeiteri. Šodien viņš tāds ir. Turklāt ļoti zināms skeiters.

Madars Apse dzimis 1989.gadā; pirmo reizi skeitborda dēli rokās paņēma sešu gadu vecumā. Nopietnāk ar skeitbordu Apse sāka nodarboties 11 gadu vecumā, piedaloties arī sacensībās. 2008. gadā Apse pievienojās Element Eiropas komandai, ar skeitošanu pelnot naudu. 2014. gadā Apse ieguva profesionālā skeitbordista statusu, pievienojoties Element profesionālo skeitbordistu komandai.Apse divas reizes ieguvis Eiropas labākā skeitbordista balvu – 2013.gadā un 2015.gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Kristīne Garklāva sarunājas ar Madaru Apsi

Madara Apses vārds pasaules skeitborda industrijā jau šobrīd rakstīts zelta burtiem. Viņš ir pirmais un šobrīd vienīgais latvietis profesionāls skeiters.

Divas reizes Madars ieguvis Eiropas labākā skeitera titulu, bijis uz vairāku žurnālu vākiem, sniedzis neskaitāmas intervijas ārvalstu medijiem un ik dienu atbild uz fanu vēstulēm. Skrituļdēļi ar viņa vārdu uz tiem nopērkami visā pasaulē. Un arī pats Madars biežāk sastopams ārpus Latvijas.

Lasi vēl