VIDEO: jauns sportošanas veids! Meitenes izmēģina batutu fitnesu!

Komentāri

Pēdējā  laikā arvien stilīgāk ir nodarboties ar fitnesu: pilatēm, cross fitu, fitnes jogu un citiem veidiem, taču Rīgā nesen ir atvērusies studija, kurā visi fitnesa cienītāji var izmēģināt, ko pavisam jaunu- batutu fitnesu!

Batutu fitness notiek telpā ar vairākiem maziem  batutiem. Katrs batuts ir aprīkots ar speciālu līdzsvara rokturi, pie kura pieturoties tiek veikti vingrojumi. Pirms nodarbības tiek veikti iesildīšanās un staipīšanās vingrojumi, lai sagatavotu ķermeni intensīvajam treniņam. Treniņa laikā tiek nodarbinātas visas ķermeņa muskuļu grupas un tieši gravitāte ir tā, kas labvēlīgi ietekmē visu ķermeni. Vienas nodarbības ilgums ir 60 minūtes. Dažādu lēcienu, izklupienu, deju soļu virknējums garantē intensīvu treniņu, pacilātu garastāvokli un arī enerģijas pieplūdumu. Batutu nodarbības īsā laikā ļaus tikt pie kārotās figūras, stiprinās muguru un locītavas, kā arī attīstīt līdzsvara sajūtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: batutu fitnesa nodarbība

Lēkāšana uz batuta rada slodzi visām muskuļu grupām it īpaši kāju, gurnu un vēderu muskuļiem. Īpaši tiek noslogota vēdera muskulatūra, lai lēcienos balansētu uz batuta. Īpaši noslogotas tiks problēmzonas sievietēm – gurni, kājas un vēders, lai veidotu skaistu ķermeņa siluetu.

FOTO: meitenes vingro uz batutiem

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl